26 квітня народний депутат України Олег Кришин завітав до Жовтих Вод, щоб разом із керівництвом міста привітати ветеранів війни і праці з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги у Другій світовій війні. Зустріч відбулася в міському історичному музеї ім. Ю.Пригожина.

За словами голови Жовтоводської міської організації ветеранів України Лідії Кучер, наразі на обліку перебувають 14658 ветеранів, із них 1780 – учасники війни, 4000 – діти війни. Час невблаганний, відходять у вічність ті, хто брав участь у боях із фашистами, хто працював у тилу. На сьогодні таких героїв залишився лише 61. Із них 31 – учасники бойових дій, інваліди І, ІІ та ІІІ груп, інші 29 під час війни пережили блокаду Ленінграду, пройшли фашистські концтабори, боролися проти ворога у партизанських загонах.

У затишній гостинній залі міського музею зібрались як учасники війни, так і заслужені люди, які десятки років свого трудового життя присвятили розбудові країни і рідного міста. Міський голова Жовтих Вод Володимир Абрамов, відкриваючи урочистий захід, привітав присутніх із річницею Перемоги, поділився спогадами про минуле своїх рідних – учасників воєнних подій.

Олег Кришин, звертаючись до ветеранів, зазначив: «Сьогодні ми зібралися з вами, дорогі ветерани, щоб поспілкуватися, поділитися проблемами, згадати воєнні роки і вшанувати пам’ять наших захисників, тих, хто поліг смертю хоробрих на полях боїв, тих, хто помер від ран. Минуле назавжди залишиться з нами, у наших серцях, його неможливо викреслити з пам’яті. Не маємо права забути імена тих, хто не пожалкував власного життя заради життя мільйонів, заради миру на землі».

Відзнаку народного депутата України Олега Юрійовича Кришина «Зірка пошани» отримала Антоніна Степанівна Борисовська. Пам’ятні медалі «За вклад у розвиток громади» нардеп вручив Петру Яковичу Ващенку та Лідії Василівні Кучер.

Микола Васильович Марков нагороджений пам’ятною медаллю «Патріот України». Почесними грамотами народного депутата України відзначено заслуги Марії Кононівни Брикової, Володимира Івановича Юхника та Анатолія Сергійовича Чепіги.

На знак поваги і пошани всі учасники святкового заходу отримали квіти і солодощі від Олега Юрійовича.

Як завжди прикрасою вечора став концерт популярного хорового колективу «Веселка». Олег Кришин побував у залах музею, оглянув експонати і тематичні стенди, присвячені Другій світовій війні, подіям в Афганістані та у зоні АТО.

Фото Віталія Жушмана.