Африканська чума свиней – вірусна хвороба, яка проходить майже безсимптомно, але швидко розповсюджується і призводить до загибелі тварин. Запобігти цій проблемі можна, якщо власники фермерських підприємств будуть пильними і дотримуватимуться основних правил. Про них розповіли в управлінні Держпродспоживслужби в місті Жовтих Водах. 

Африканська чума свиней (Pestis Africana suum) – висококонтагіозна вірусна хвороба, яка перебігає блискавично, гостро, підгостро, безсимтомно й характеризується гарячкою, ціанозом шкіри (синюшність), геморагічним діатезом (крововиливами) внутрішніх органів і високою летальністю.

Інфекційність вірусу за температури 5°С зберігається протягом 5-7 років, за глибокого заморожування – до 10 років, за кімнатної температури близько 1,5 років, а за високих температур (37°С) – до місяця. Вірус АЧС довгий час зберігає життєздатність у фекаліях, ґрунті, крові та інших предметах, що зумовлює його легке і тривале перебування у навколишньому середовищі та у забруднених приміщеннях і на предметах догляду за тваринами.

Зараження АЧС відбувається контактним шляхом (через пошкоджені шкіру, слизові оболонки) та аліментарним шляхом (прийом корму), також вірус може передаватися через шкірних паразитів та комах, які були контактні з хворими тваринами.

У природних умовах до вірусу АЧС  чутливі дикі та домашні свині всіх порід і вікових груп. При чому, при прояві перших ознак хвороби захворюваність може охоплювати 35% поголів’я, а летальність (смертність) сягає 97-100%.

Таким чином, враховуючи миттєве розповсюдження хвороби та високу летальність, якщо не попередити розповсюдження АЧС – за малий проміжок часу буде нанесений значний збиток у свинарстві та виникнення дефіциту м’яса свинини вітчизняного виробника.

Із метою запобігання занесенню вірусу АЧС на територію міста Жовті Води не можна:

  • купувати тварин у невстановлених для цього місцях, без супровідних ветеринарних документів, що підтверджують їх здоров’я та епізоотичне благополуччя територій їх походження;
  • купувати м’ясні продукти в невстановлених для цього місцях та на стихійних ринках без ветеринарних супровідних документів;
  • завозити сире м’ясо домашніх і диких свиней без документів, що підтверджують безпеку та якість продукції;
  • реалізовувати продукти тваринного походження (свинину), призначені для годівлі тварин або використання у сільськогосподарських та промислових цілях.

Реалізовувати продукти забою можна лише після проведення ветеринарно-санітарної експертизи.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, що виконання цих рекомендацій – єдиний шанс попередити занесення африканської чуми свиней на територію вашого господарства, господарств сусідів, подальше розповсюдження вірусу та можливі збитки.

Про всі випадки захворювання свиней негайно повідомляйте фахівцям управління Держпродспоживслужби в місті Жовтих Водах за тел. (05652)55084, (066)285-57-13.

Відео ПН ТРК «Степ».