Відтепер у Центрі надання адміністративних послуг Жовтих Вод є нові столи, крісла, шафи, сейф, зручні стільці та м’який диван для відвідувачів. Усе це – результат співпраці нашого міста з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, а також ефективної роботи жовтоводської адмінустанови.

Як пояснила начальник ЦНАПу Оксана Заяць, 22 травня поточного року міський голова Володимир Абрамов підписав останні акти та протоколи про передачу Центру надання адміністративних послуг чотирьох комплектів сучасних офісних меблів для адміністраторів установи (столи та крісла із підвищеною повітропроникністю сидіння та спинки), двох шаф, сейфу, п’яти стільців і зручного м’якого дивану для відвідувачів на загальну суму 51,046 тис.грн.

Усе це, на її думку, допоможе працівникам ЦНАПу якнайкраще організувати процес обслуговування жовтоводців, а також створити для них комфортні умови перебування в установі.

«Щодня Центр надання адміністративних послуг Жовтих Вод обслуговує близько трьохсот осіб. Тому для мене, як його керівника, дуже важливо, щоб наш ЦНАП став інтегрованим офісом, у якому містянам надаватимуть усі необхідні адміністративні послуги у комфортних умовах», – сказала О.Заяць.

Щодо перспектив та планів на майбутнє. Начальник Центру надання адмінпослуг розповіла, що Жовті Води, за поданням Асоціації міст України, включено до переліку населених пунктів, яким до кінця 2019 року буде передано обладнання (робочу станцію) для видачі паспортів громадянина України у формі ID-картки. Але, за словами О.Заяць, для його отримання є певні умови. Приміщення Жовтоводського ЦНАПу має бути не менше ста квадратних метрів. Тому міською владою прийнято рішення щодо розширення площі Центру надання адміністративних послуг шляхом об’єднання із сусіднім приміщенням. Підготовчі роботи щодо цього вже розпочато.

Окрім того, Оксана Заяць зазначила, що у рамках співпраці Жовтих Вод із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH установі планується надання інформаційного табло електронної черги та встановлення прозорої перегородки для зонування приміщення.

Довідково

Минулого року, у рамках співпраці Жовтих Вод із Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH, Центру надання адміністративних послуг було передано чотири комплекти комп’ютерів, два багатофункціональні пристрої, ліцензійне програмне забезпечення та дитячий куточок на загальну суму 86,3 тис.грн.

Фото М.Котової.