12 липня 2016 року міський голова Володимир Абрамов разом з в.о. директора комунального підприємства «Чисте місто» Сергієм Іщенко та представниками ЗМІ вирушили на полігон твердих побутових відходів, аби наочно побачити нову спеціалізовану техніку, яка прибула до Жовтих Вод з області.

Нову техніку придбано завдяки особистому зверненню міського голови Володимира Абрамова до представника губернатора нашої області Валентина Резніченка. Фінансування пройшло повністю за кошти обласного бюджету. Незабаром на вулицях міста ми зможемо побачити новий сміттєвоз для збирання і перевезення сміття на базі FORD та універсальний міні-навантажувач Bobcat.

SAM_2421

Новий сміттєвоз має заднє завантаження, що дозволяє забезпечити зручний під’їзд до майданчика з контейнерами та чистоту території при пересипанні сміття, прес-пластину та об’єм робочої камери до 20 куб.м. Техніку оснащено відеокамерою заднього виду та двома боковими зовнішніми робочими місцями для операторів. А головне, один сміттєвоз може замінити половину наявної старої техніки підприємства.

SAM_2358

SAM_2349

Універсальний міні-навантажувач Bobcat має п’ять змінних робочих механізмів: фронтальний навантажувач, відвал для очистки снігу, роторний снігоочищувач, щітку для прибирання вулиць та подрібнювач деревини. Техніка зручна та зрозуміла у використанні, надійно захищає водія, може керуватися однією людиною та у майбутньому зекономить кошти підприємства на паливно-мастильних матеріалах, так як працює на дизельному паливі. Всі ці переваги було особисто продемонстровано Сергієм Іщенко всім присутнім.

SAM_2410

SAM_2390

SAM_2379

Слід відмітити, що наявні контейнери не передбачені для завантаження сміття у новий сміттєвоз. Та керівництво КП «Чисто місто» планує активно співпрацювати з міською владою для вирішення цього питання. Також у перспективі підприємства – прагнення переобладнати один зі старих сміттєвозів на новий європейський манер. Адже на що рівнятися – вже є!