Чергове «золото» здобув жовтоводський спортсмен Володимир Нагалюк на Другому кубку світу з пауерліфтингу за версією GSF, який проходив наприкінці минулого року у м.Хмельницький.

У віковій групі 60-70 років, ваговій категорії 75 кг наш земляк здобув перше місце. Також В.Нагалюк виборов «золото» у вільній віковій групі.

За підсумками змагань Володимир Нагалюк став 109-кратним чемпіоном і рекордсменом світу з пауерліфтингу. Окрім того, жовтоводець є абсолютним чемпіоном та рекордсменом України, чемпіоном СНД, срібним призером чемпіонату Європи та бронзовим призером чемпіонату світу з важкої атлетики.

Спортсмен висловлює вдячність за сприяння і допомогу в підготовці до змагань приватному підприємцю Віталію Галясу.