Друга половина квітня видалася дуже вдалою для жовтоводських спортсменів. Про підсумки змагань розповіла начальник відділу молоді і спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

Самбо

Із 12 по 14 квітня у місті Лімассол (Кіпр) відбувся чемпіонат Європи з боротьби самбо серед молоді. У ньому взяли участь команди з Болгарії, Білорусі, Вірменії, Грузії, Литви, Молдови, Німеччини, Румунії, Росії, Сербії й України. Нашу державу на цих змаганнях представили 40 спортсменів із 11 областей та м.Києва, одна з них – вихованка ДЮСШ Жовтоводської міської ради Софія Бординських. У своїй ваговій категорії до 48 кг дівчина виборола срібну медаль. Підготував спортсменку до змагань Євген Шутенко.

Біг на дистанцію

20 квітня у м.Славутич Київської області відбувся XXX пробіг пам’яті героїв Чорнобиля, в якому взяли участь наші земляки, відомі в місті та Україні легкоатлети Анатолій Бондаренко та Микола Дерев’янчук. Змагання з бігу проводилися серед жінок та чоловіків віком від 6 до 80 років і старше на дистанціях 5, 10 і 21 кілометри.

Перше місце у своїй віковій групі на напівмарафонській дистанції посів і став абсолютним чемпіоном Анатолій Бондаренко. Не залишився без спортивного трофею і Микола Дерев’янчук, який за друге місце з бігу на 21 кілометр у своїй віковій групі отримав медаль та диплом. Окрім того, жовтоводські спортсмени стали переможцями у загальнокомандному заліку.

Пауерліфтинг

Із 19 по 21 квітня у Бєлгороді проходив кубок світу із пауерліфтингу та силових видів спорту за версією IPF. У змаганнях узяли участь більше 800 спортсменів із дев’яти країн світу. Серед них і жовтоводський важкоатлет Володимир Нагалюк. У віковій групі 65-69 років, ваговій категорії 82,5 кг наш земляк здобув перше місце. Також В.Нагалюк виборов «золото» у вільній віковій групі. Спортсмен висловлює подяку колективу КП СОК за надану спортивну базу та можливість для тренувань.

У найближчих планах нашого земляка – участь у всеукраїнських іграх ветеранів із важкої атлетики, які проходитимуть у Чорноморську (Одеська область) 19 травня.