нарада_ПКМУ151 00424 березня 2016 року
В Управлінні казначейської служби у м. Жовтих Водах відбулась нарада з розпорядниками коштів, щодо проведення соціальних виплат та перерахування субсидій на користь фізичних осіб, в розрізі затвердженого постановою КМУ № 151 нового Порядку .

На нараді були обговорені питання практичного виконання „Порядку взаємодії Міністерства фінансів, органів Державної казначейської служби та установ, які здійснюють виплати пільг, субсидій, інших соціальних виплат, під час перерахування таких виплат”. Для виконання Постанови КМУ № 151 установам , що здійснюють соціальні виплати та субсидії необхідно в найкоротший термін здійснити реєстрацію ключів електронно-цифрового підпису відповідальних осіб за перерахування коштів. Реєстри платіжних доручень зашифровані особистим цифровим підписом, Казначейством будуть передаватись Міністерству фінансів, на верифікацію та перевірку.
Такі жорсткі заходи уряду покликані зменшити втрати державного бюджету, перекрити можливість зловживань, незаконних соціальних виплат та здійснити аналіз ефективності державної допомоги, в розрізі категорій населення.
Управління державної казначейської служби звертається до мешканців нашого міста, які отримують соціальні виплати, з проханням віднестись з розумінням, в разі можливих невеликих затримок з перерахуванням коштів, так як зміна порядку викликала великий об’єм організаційних заходів та запевненням, що всі виплати будуть здійснені в повному обсягу.