Про ситуацію в місті щодо дотримання правопорядку протягом минулого тижня розповів на міській оперативній нараді 18 листопада виконувач обов’язків заступника начальника Жовтоводського ВП ГУНП майор поліції Олег ПОЛЮХОВИЧ.

За його інформацією, за звітний період до відділу поліції надійшло 186 заяв та повідомлень про вчинені правопорушення та інші події від громадян міста, з яких за 17 фактами було порушено кримінальне провадження та внесено до ЄРДР. Серед них: крадіжок – 6, шахрайств – 2, заподіяння тілесних ушкоджень – 1, зберігання наркотичних речовин – 2, раптових смертей – 12, зниклих безвісти – 3 (знайдено 2 осіб), ДТП – 3, вчинення адміністративних правопорушень – 2, інших подій – 148. Також упродовж минулого тижня було складено 22 адмінпротоколи, з яких 20 – за порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 – за розпиття пива або алкогольних чи слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях, 1 – інші адмінпорушення. Загалом накладено штрафів на суму 3910 грн.

Говорячи про співпрацю правоохоронців із міською владою, очільник Жовтих Вод зазначив, що тут є певні позитивні зрушення. Зокрема, представники відділу поліції беруть участь у щотижневих оперативних нарадах, доповідають про оперативну ситуацію в громаді. Окрім того, за словами В.Абрамова, завдяки роботі правоохоронців зросла кількість складених адмінпротоколів за порушення правил благоустрою. Міський голова висловив сподівання, що співпраця Жовтоводського ВП із міською владою на благо нашої громади триватиме й надалі.

Щодо зникнення неповнолітньої дівчини. О.Полюхович повідомив, що 15 листопада поточного року до Жовтоводського ВП надійшло звернення від керівника Західно-Дніпровського центру профтехосвіти стосовно зникнення студентки даного навчального закладу Баран Вікторії, 2003 року народження. Під час проведення оперативно-розшукових дій співробітниками правоохоронних органів установлено, що дівчина близько 6-ї вечора 14 листопада вийшла із гуртожитку колишнього ВПУ-70 та пішла у невідомому напрямку. Засобів зв’язку при собі не мала. Окрім того, було з’ясовано, що перед зникненням Вікторія розмовляла по телефону зі своїм хлопцем, який мешкає у с.Чумаки П’ятихатського району. Відомо, що дівчина прибула на навчання до Жовтих Вод із Апостолівського реабілітаційного центру, до цього два роки проживала у П’ятихатках у прийомній сім’ї, звідки теж неодноразово тікала. Пошуки Вікторії тривають. Справа знаходиться на контролі у начальника ГУНП в Дніпропетровській області.

Коли готувалася стаття, стало відомо, що 19 листопада поточного року дівчину було знайдено у м.Гайсин Вінницької області. Наразі Вікторія перебуває у Жовтих Вод, із нею працюють фахівці соціальних служб міста. Невдовзі дівчина планує повернутися до навчання.

Щодо встановлення особи чоловіка, який упродовж останніх двох тижнів постійно сидить на східцях маг. «АТБ», що на площі Миру. Олег Полюхович повідомив, що це – Ухаров Артем, 1986 року народження, житель м.Дніпро. Як він опинився у Жовтих Водах та що з ним трапилося – не відомо. За словами правоохоронця, минулого тижня чоловіка було доставлено до міської лікарні, але звідти він самовільно пішов. Стосовно дописів містян у соціальних мережах щодо фактів нападу Артема на перехожих. О.Полюхович повідомив, що до відділу поліції із даного питання жодних звернень чи заяв не надходило, інформацію не було підтверджено.

Працівники Жовтоводського відділу поліції продовжують боротьбу з наркотиками. Так, 15 листопада спільно із членами оперативної групи ЖВК-26 на дільниці периметру установи було затримано чоловіка з п’ятьма пакунками із речовиною рослинного походження та медичним шприцом із невідомим вмістом. Відкрито кримінальне провадження, тривають слідчі дії.

О.Полюхович також розповів, що минулого тижня було зареєстровано факт крадіжки майна, поєднаної із проникненням. Під час проведення оперативно-розшукових дій співробітниками правоохоронних органів установлено, що із гаража, який розташовується на території приватного будинку, було викрадено автомобільні диски та дитячий велосипед. За даним фактом відкрито кримінальне провадження. Викрадене майно та особу, яка вчинила правопорушення, знайдено. Наразі тривають слідчі дії.

Окрім того, за звітний період було зафіксовано факт незаконного спилювання дерев групою невідомих осіб. Подія сталася неподалік колишнього радгоспу «Жовторічанський», на території Саксаганської ОТГ. Відкрито кримінальне провадження. Автомобіль зі спиляною деревиною акції вилучено, осіб, які вчинили дане правопорушення встановлено. Тривають слідчі дії.

М.Котова, з оперативної наради 18 листопада.
Фото автора.