Про ситуацію в місті щодо дотримання правопорядку протягом минулого тижня розповів на міській оперативній нараді 29 жовтня начальник сектору превенції Жовтоводського ВП ГУНП майор Руслан ПОГОРІЛЯК.

За його словами, за звітний період до відділу поліції надійшло 232 заяви та повідомлення від громадян міста, серед яких: 3 крадіжки, 2 випадки шахрайства, 2 факти зберігання наркотичних речовин, 12 раптових смертей, 2 зниклих безвісти – діти, яких було знайдено протягом доби, 1 пожежа, 10 – злочини проти правосуддя, 190 інших подій.

Що стосується притягнення осіб до адміністративної відповідальності за порушення правил благоустрою. За минулий тиждень було складено 4 таких протоколи, всі – за спалювання громадянами опалого листя.

Щодо стану розгляду справ, які було відкрито за фактами нападу домашнього собаки на мешканців будинку по вул.Кропоткіна, 4 та викинутого на смітник тіла новонародженої дитини, Руслан Погоріляк повідомив наступне. По першому провадженню. Власника тварини притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.154 Кодексу України про адмінпорушення, стягнуто штраф. Окрім того, судом ухвалено рішення про примусове вилучення собаки у чоловіка, про що було поінформовано державну виконавчу службу (далі – ДВС). Та, на жаль, тварина й досі перебуває у квартирі. За словами міського голови В.Абрамова така ситуація є неприйнятною, тому він попросив Р.Погоріляка повторно направити до ДВС усі необхідні документи щодо вилучення собаки у господаря, а якщо і це не дасть жодних результатів – ініціювати відкриття кримінального провадження щодо невиконання рішення суду.

По другій справі. Представник Жовтоводського відділу поліції нагадав, що у Жовтих Водах минулого місяця було зафіксовано факт смерті новонародженої дитини. Під час проведення оперативно-розшукових дій співробітниками правоохоронних органів установлено, що жінка – мешканка с.Йосипівка Петрівського району – перед пологами деякий час проживала у нашому місті. Немовля народила вдома. Про те, що породілля могла позбутися дитини , запідозрили її односельчани. Правоохоронцям горе-матір сповістила, що немовля народилося мертвим і тому вона викинула його під трубами, а потім сказала, що у сміттєвий бак. Поки тіло дитини не знайдено. Відкрито кримінальне провадження. Тривають слідчі дії.

Марина Котова.
Фото автора.