Про ситуацію в місті щодо дотримання правопорядку протягом минулого тижня розповів на міській оперативній нараді 25 листопада виконувач обов’язків заступника начальника Жовтоводського ВП ГУНП майор поліції Олег ПОЛЮХОВИЧ.

За його інформацією, за звітний період до відділу поліції надійшло 170 заяв та повідомлень про вчинені правопорушення та інші події від громадян міста, з яких за 9 фактами було порушено кримінальне провадження та внесено до ЄРДР. Серед них: крадіжок – 2 (викрадено телевізор та побутову техніку, майно знайдено, винну особу встановлено), пожеж – 2, шахрайств – 1 (хлопець узяв у знайомого телефон, щоб подзвонити, і не повернув річ власнику), ДТП – 1 (по вул.Франка), заподіяння тілесних ушкоджень – 1, зберігання наркотичних речовин – 1, раптових смертей – 12, зниклих безвісти – 2 (вчасно не повернулися додому 7 річний хлопчик та 16 річна дівчина, обох дітей знайдено), вчинення адміністративних правопорушень – 1, злочини проти правосуддя – 1, інших подій – 141. Також упродовж минулого тижня було складено 20 адмінпротоколів, з яких 18 – за порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 – за завідомо неправдивий виклик спецслужб, 1 – за незаконний відпуск або придбання бензину чи інших паливно-мастильних матеріалів. Загалом накладено штрафів на суму 2890 грн.

Щодо спалювання опалого листя мешканцями міста. О.Полюхович звернувся з проханням до усіх небайдужих жовтоводців: якщо ви стали очевидцями вчинення вищезазначеного правопорушення, повідомте про це до поліції за номером «102».

Що стосується виконання рішення суду про примусове вилучення собаки у чоловіка, який проживає у багатоповерхівці по вул.Кропоткіна, 4. Представник Жовтоводського відділу поліції повідомив, що тиждень тому до державної виконавчої служби було повторно направлено всі необхідні документи. Вилучення собаки відбуватиметься відповідно до порядку виконання судових рішень.

Наостанок О.Полюхович зазначив, що після укомплектування штатів правоохоронцями, у місті з’явиться ще один екіпаж швидкого реагування патрульної поліції та слідчо-оперативна група. Відповідно, скоротиться термін реагування на заяви і повідомлення громадян.

Марина Котова, з оперативної наради 25 листопада.
Фото автора.