У Палаці культури – людно та по-справжньому святково. Адже 24 грудня у закладі пройшло казкове новорічне шоу «Аліса в країні див».

Сьогодні гостями вистави стали 300 діток із числа соціально незахищених категорій. Захід – безкоштовний, традиційно проходить за підтримки міської влади та благодійників.

Казкове шоу готують гуртківці Палацу культури. Цього року артисти закладу подарували маленьким глядачам та їх батькам казкове новорічне дійство «Аліса в країні див» за участю повітряних гімнастів, акробатів, еквілібристів та хореографічних колективів.

Відвідав виставу і очільник громади Дмитро Ханіс. Перед початком шоу він привітав дітлахів із початком новорічно-різдвяних свят та побажав їм здійснення мрій, позитивних емоцій та веселих канікул.

Після завершення казкового дійства кожна дитина отримала солодкий подарунок. Допомогу в придбанні солодощів надали: депутатські фракції «Опозиційна платформа – За життя», «Пропозиція», «ВО «Батьківщина», депутатська група «Солідарність», національна платформа «Жінки за мир», члени виконавчого комітету міської ради Олександр Ветюков і Костянтин Грабовенко, а також підприємець із Кіровоградської області, голова фермерського господарства «Тілець» Руслан Псаревський (його внесок – 30% від загальної суми).

Дякуємо всім, хто долучився до доброї справи, та нагадуємо, що переглянути казкове шоу «Аліса в країні див» можна 25, 26, 27 грудня та 03 січня, вартість квитка – 50 гривень.