22 серпня на черговій, 43-й, сесії Жовтоводської міської ради обєкти соціальної інфраструктури СхідГЗК прийняті до комунальної власності територіальної громади Жовтих Вод.

Мова йде про ЦНТКіД (або Палац культури) та Фізкультурно-оздоровчий центр. Представник комбінату Олександр Захаров, який виступив із промовою, повідомив, що керівництвом СхідГЗК прийнято рішення підтримувати зазначені об’єкти матеріально – щодо цього розроблено проект меморандуму про співпрацю та партнерство між ДП «СхідГЗК», Східною об’єднаною організацією профспілки та міською радою. У меморандумі зазначено, що підприємство бере на себе зобов’язання, з моменту прийняття цих обєктів до комунальної власності громади міста, перерахувати 1,5 млн грн у III кварталі поточного року і 1 млн грн – у I кварталі наступного року. О.Захаров проінформував про те, що позиція генерального директора СхідГЗК полягає в тому, що комбінат ніколи не залишить свої «надбання», які, власне, є спільними для усієї громади, без підтримки. Підприємство укладатиме договори оренди на проведення усіх культурно-спортивних заходів на цих об’єктах; націлюватиме своїх працівників та членів їх сімей на те, щоб вони відвідували заклади, брали участь у заходах, що будуть там проводитися.

Міський голова Володимир Абрамов повідомив, що вже є два кошториси на ремонт зазначених об’єктів. На його думку, краще не чекати виконання ремонту, а отримати кошти до бюджету.

Наталя Сіра.