У Жовтих Водах реконструюють будівлю акушерсько-гінекологічного відділення міської лікарні. Роботи розпочнуться вже навесні 2020-го. Після завершення ремонту там буде розміщено декілька відділень, а ще приймальня, реанімація та лабораторія. Про це стало відомо під час робочої поїздки голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка до Жовтих Вод, яка відбулася 13 лютого.

«Уже з березня в Україні стартують масштабні будівельні роботи. По всій країні буде реконструйовано та капітально відремонтовано школи та дитсадки, лікарні та стадіони. Дніпропетровщина – у лідерах національної програми «Велике будівництво», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко. – У 2020-му в області збудують більше ста соціальних об’єтків. Щодо будівлі міської лікарні Жовтих Вод, її буде капітально відремонтовано. Переконаний, що заклад стане сучасною медустановою, в якій надаватимуть якісну допомогу місцевим мешканцям».

Корпуси Жовтоводської міської лікарні звели ще у 80-90-х роках минулого століття. У триповерховій будівлі, яку планують реконструювати цьогоріч, раніше розташовувалось акушерсько-гінекологічне відділення. Втім, упродовж останніх років третій поверх узагалі не використовувався – сильно протікала покрівля та дуло із вікон.

«Наша лікарня – майже ровесниця міста. Медзаклад створили ще у 1951 році. Зараз на території лікарні знаходиться близько 30 будівель, а відділення «розкидані» по різних корпусах. Це не дуже зручно як для пацієнтів, так і для лікарів, тому хочемо розміститися більш компактно. Усі п’ять відділень плануємо розташувати у двох сусідніх корпусах. Ми давно потребували капітального ремонту, тож дуже чекаємо початку робіт», – сказала в.о начальника Жовтоводської міської лікарні Неля Тарасьєва.

Згідно з проєктом у будівлі замінять усі внутрішні комунікації, вікна та двері, оздоблять стіни, стелю й підлогу. Утеплять покрівлю та фасад. Для людей з інвалідністю облаштують пандуси.

Після реконструкції на першому поверсі планують розмістити приймально-діагностичне та пологове відділення, на другому – реанімаційне та загально хірургічне відділення з хірургічними, травматологічними та урологічними ліжками, на третьому – гінекологію та клінічну лабораторію.

Зазначимо, що окрім мешканців Жовтих Вод, до лікарні регулярно звертаються жителі П’ятихатського району та міста Вільногірськ.

За інформацією офіційного сайту Дніпропетровської ОДА.