Відділ культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради оголошує конкурс з 20.06.2016 року по 08.07.2016 року на формування складу конкурсної комісії з конкурсного добору на заміщення посад керівників закладів культури:

1.Директора комунального закладу культури «Дитячий парк».

Місце знаходження закладу: вул. Маяковського, 59, м. Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна.

2. Директора комунального закладу культури «Будинок культури «Родина».

Місце знаходження закладу: вул. Лісова, 28, м. Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна.

3. Директора комунального закладу культури «Централізована бібліотечна система».

Місце знаходження закладу: вул. Козацької Слави, 8, м. Жовті Води, Дніпропетровська область, Україна.

До складу комісії з конкурсного відбору кандидата включаються три представники громадських організацій у сфері культури.

Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:

– за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

– має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

– є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради;

– є членом трудового колективу комунального закладу культури «Дитячий парк»

Пропозиції щодо участі представників громадських організацій у сфері культури у конкурсній комісії подавати відділу культури виконавчого комітету Жовтоводської міської ради до 08 липня 2016 включно разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників громадських організацій на їхнє членство у конкурсній комісії за адресою: вул. Козацької Слави, 4, м. Жовті Води.

Додаткова інформація розміщена на офіційному сайті Жовтоводської міської ради: http://zhv.gov.ua/ та надається за тел.: (05652) 2-96-65.

Контактна особа – Кузьмінська Олена Анатоліївна.

Додаток:

Наказ №12