Про це повідомив на міській оперативній нараді 29 жовтня очільник Жовтих Вод Володимир Абрамов. За його словами, для того щоб розпочати опалювальний сезон із 8 листопада є всі передумови: Тепломережа технічно готова, місто свої зобов’язання перед НАК «Нафтогаз України» виконує вчасно.

В.Абрамов зазначив, що згідно з рішенням виконкому міської ради опалювальний сезон у Жовтих Водах розпочався 16 жовтня поточного року. Однак, зважаючи на сприятливі погодні умови, подача централізованого опалення до житлових будинків не відбувалася. За словами міського голови, це дозволило заощадити кошти і населенню, і бюджетним організаціям та іншим споживачам.

Щодо дати початку опалювального сезону – все залежить від температури зовнішнього повітря. А за прогнозами, надворі буде тепло приблизно до 8 листопада. В усякому випадку, батареї в квартирах почнуть гріти за умови, якщо три дні поспіль середньодобова температура буде +8 градусів і нижче.

Також міський голова В.Абрамов повідомив, що у зв’язку із відтермінуванням запуску опалення та попередженням щодо зростання рівня захворюваності на грип та ГРВІ, канікули для учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста продовжено до 12 листопада.