Із 17 жовтня у місті розпочнеться опалювальний сезон. Відповідне розпорядження підписав міський голова Володимир АБРАМОВ.

У розпорядженні очільника міста В.Абрамова від 10.10.2017р. №552/01-02р-17 йдеться про те, що опалювальний сезон для населення, бюджетних організацій та інших споживачів міста, розпочнеться з 17 жовтня поточного року та завершиться 15 квітня 2018-го. Однак, точна дата відключення централізованого опалення у Жовтих Водах залежатиме від погодних умов.

Щодо початку опалювального сезону в приватному секторі та в квартирах житлового фонду, які мають (обладнані) індивідуальне опалення, – він триватиме із 1 жовтня 2017 року до 30 квітня 2018-го (розпорядження міського голови В.Абрамов від 02.10.2017р. №533/01-02р-17).  

Під час міської оперативної наради, яка відбулася 9 жовтня, очільник міста Володимир Абрамов зазначив, що Тепломережа до початку опалювального сезону готова: план заходів із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років виконано, відповідну номінацію на постачання газу отримано.

Також нагадуємо, що згідно з розпорядженням міського голови, з 1 жовтня власники квартир не мають права відключатись від централізованого опалення, у зв’язку з тим, що вже заповнюються системи теплопостачання. Щоб уникнути аварійних ситуацій, необхідно повністю призупинити роботу з відключення споживачів від ЦО і підвищити контроль із зазначеного питання з боку голів ОСББ та керівництва КП ВЖРЕО. А тим жовтоводцям, котрі планують отримувати субсидію, але мають борги – потрібно звернутись до комунальних підприємств із метою укладання договору розстрочки або сплатити заборгованість, інакше субсидія призначена не буде.

Зазначимо, що в цьому році, як і попередньому, підготовка до холодів проходила серйозно і планово. Дійсно, технічно і технологічно всі житлово-комунальні підприємства готові до зими, а Жовті Води – до опалювального сезону. Головне питання, яке постійно є актуальним і вкрай важливим для забезпечення нормальної життєдіяльності всієї громади міста, – це своєчасні розрахунки споживачів за спожиті комунальні послуги.