У рамках реформування Міністерства юстиції України функції районних та міських управлінь юстиції переберуть на себе бюро правової допомоги, робота яких розпочнеться з 1 липня 2016 року. До функцій новостворених бюро, а їх планується створити понад 400 по всій Україні і зокрема 33 — по Дніпропетровській області, буде віднесено:
проведення правопросвітницької  роботи;
забезпечення доступу до електронних сервісів Міністерства юстиції;
надання безоплатної первинної правової допомоги;
забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги.

    На території юрисдикції Першого криворізького місцевого центру БВПД бюро будуть створені в Криворізькому, П'ятихатському, Апостолівському районах Дніпропетровської області та в містах Жовті Води та Кривому Розі (на базі місцевого центру за адресою — вул. Качалова, 2 (площа Артема).
    Це надасть змогу зробити мережу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги більш доступною. У бюро люди зможуть отримати консультацію, правову інформацію, допомогу у складанні непроцесуальних документів. У разі потреби буде здійснюватись прийом документів для забезпечення доступу до безоплатної вторинної правової допомоги, яку забезпечують місцеві центри.
    У бюро планується створити місця для того, щоб люди, які не мають доступу до мережі Інтернет або не мають комп'ютера, змогли б отримувати інформацію з відкритих реєстрів. В бюро буде надана необхідна методична допомога. Отже, люди зможуть не тільки отримати “рибку”, а й навчаться “її ловити” - отримають знання і навички, підвищать рівень своє освіти та надалі зможуть самостійно здійснювати відповідні процедури.
Набір працівників в систему безоплатної правової допомоги відбувається під час відкритого конкурсу.

    4 квітня 2016 року оголошено конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників  П'ятихатського, Жовтоводського, Апостолівського бюро правової допомоги.

Вимоги до претендентів:
вища юридична освіта не нижче бакалавра;
вільне володіння українською мовою;
доброчесність, толерантність; спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.
    Середній рівень місячної заробітної плати – від 3 500 грн.
Якщо ви юрист, прагнете поєднувати улюблену роботу з цікавим спілкуванням та реальною допомогою людям, стати частиною великої команди системи безоплатної правової допомоги України — тоді ця робота для вас!
    Запрошуємо до участі в конкурсі! Заявка має бути надіслана до 4 травня 2016 року через форму на сайті http://www.legalaid-jobs.in.ua
    Деталі дивіться на сайті Координаційного центру та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Дніпропетровській області або дізнавайтесь за телефоном (056)405-54-04.