2018 рік, що відходить в історію, був успішним для багатьох спортсмені Жовтих Вод. 22 грудня в залі боротьби ДЮСШ за участю міського голови Володимира Абрамова відбулося урочисте нагородження кращих спортсменів і тренерів за підсумками року.

Кращі спортсмени

Категорія «Кращі спортсмени міста 2018 року» – грамотою, подарунком від міського голови В.Абрамова та кубком від народного депутата О.Кришина нагороджені:

за зайняте 3-тє місце – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики, учасник чемпіонату Європи, кандидат у майстри спорту України Анатолій Бондаренко.

Друге місце посів майстер спорту міжнародного класу, неодноразовий чемпіон України, учасник чемпіонату світу з легкоатлетичного кросу, стипендіат Жовтоводської міської ради Роман Романенко.

Кращим спортсменом року стала майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи з сумо, неодноразова чемпіонка України Риньдя Марія.

Грамотою, подарунком від міського голови та кубком від народного депутата О.Кришина нагороджені:

за зайняте III місце в категорії до 18 років – чемпіонка України, бронзовий призер чемпіонату Європи з сумо Гарькава Катерина;

II місце посів срібний призер чемпіонату України з сумо, бронзовий призер чемпіонату України з самбо, бронзовий призер чемпіонату Європи з сумо Іщенко Микита.

Кращим спортсменом 2018 року в категорії до 18 років визнана чемпіонка України з боротьби самбо та дзюдо, бронзовий призер чемпіонату світу з боротьби самбо серед кадетів Бордінських Софія.

Не перший рік радують нас своїми успіхами місцеві параолімпійці. Грамотою, подарунком та кубком від міського голови В.Абрамова нагороджені:

за зайняте II місце в категорії «Кращі параолімпійці міста Жовті Води» – цьогорічний майстер спорту України з плавання Пойда Кирил.

I місце посів бронзовий призер чемпіонату Європи з бочча, чемпіон України, майстер спорту України Колінько Артем.

Кращі тренери

Грамотою, подарунком від міського голови В.Абрамова та кубком від народного депутата О.Кришина нагороджені:

за зайняте 3-тє місце – майстер спорту, тренер неодноразового стипендіата міської ради, тренер переможців та призерів чемпіонатів області, України, Європи з легкої атлетики – Дерев’янчук Микола Петрович.

Друге місце посів тренер ДЮСШ відділу освіти, майстер спорту Дурнєв Микола Вікторович.

Кращим тренером м.Жовті Води у 2018 році визнаний заслужений тренер України Шутенко Євген Анатолійович (вихованці – кандидати в майстри спорту України, майстри спорту України, призери чемпіонатів Європи, чемпіони і призери чемпіонатів України).

За підсумками спартакіади навчальних закладів

Кращим викладачем фізичної культури та спорту міста Жовті Води у 2018 році серед навчальних закладів визнано Дерев’янчука Миколу Петровича.

За підсумками загальноміської спартакіади

За підсумками змагань у командному заліку по II групі грамотою, грошовою винагородою від міського голови В.Абрамова та кубком від народного депутата О.Кришина нагороджені:

за зайняте 3-тє місце – колектив фізичної культури АТГ ДП «СхідГЗК» (фізорг Більченко В., голова профспілки Жушман І.); за зайняте 2-ге місце – колектив фізичної культури залізничного цеху ДП «СхідГЗК» (фізорг Бутирський В., голова профспілки Ключников В.). Переможцем стала команда відділу освіти виконавчого комітету міської ради (фізорг Лисенюк В., голова профспілки Лауда Л.).

Мото- велоспорт

Грамотою міського голови В.Абрамова та кубком від народного депутата О.Кришина нагороджена команда мото-велоклубу «Ювілейний» (президент клубу Пирогов Л.) за зайняте I місце на чемпіонаті України за версією Української мотоциклетної асоціації.

Нагороди також отримали

За зайняте III місце (волейбол) – громадський тренер міської команди з волейболу Сологуб Олександр ВасильовичII місце (легка атлетика) – старший тренер відділення легкої атлетики ДЮСШ Веремейчик Лариса ГригорівнаI місце (відділення боротьби ДЮСШ) – старший тренер відділення, заслужений тренер України Шутенко Євген Анатолійович.