На Дніпропетровщині чотири Центри зайнятості стали учасниками пілотного проєкту Державної служби зайнятості – інститут «Консультація роботодавця». Протягом трьох місяців там відпрацьовувалася нова технологія обслуговування роботодавців, яку незабаром буде впроваджено по всій Україні.

14 листопада директорка Державного центру зайнятості Ольга Макогон із робочим візитом відвідала Криворізький міськрайонний центр зайнятості, де підбила підсумки пілотного проєкту інститут «Консультанта роботодавця» та взяла участь у засіданні круглого столу з провідними роботодавцями міста за участю голови Криворізької міської ради Юрія Вілкула.

Під час заходу фахівці Дніпропетровської обласної служби зайнятості презентували присутнім власні напрацювання, розповіли, як відбувалася реалізація проєкту та поділилися своїми здобутками у впровадженні пілоту.

«Ми пересвідчилися, що за час реалізації пілоту зріс рівень укомплектування вакансій та забезпечення роботодавця необхідними працівниками. Покращилася взаємна відповідальність консультантів роботодавця та кар’єрних радників щодо забезпечення працедавця кваліфікованими кадрами», – зазначила директорка Дніпропетровського ОЦЗ Вікторія Кузнецова.

За словами очільниці Державного центру зайнятості О.Макогон, мета впровадження проєкту – розширення підходів до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької активності регіону, особливостей розвитку регіонального ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.

«Наразі на Дніпропетровщині вже підбито підсумки пілотування проєкту інституту «Консультанта роботодавця». Варто визнати, що практичні напрацювання у впроваджені проєкту Дніпропетровською службою зайнятості мають бути перенесені на загальноукраїнський рівень. Ми повинні сформувати унікальну, якісну та найбільшу базу вакансій легальної роботи в Україні, спростити процеси комунікації з роботодавцями за допомогою зручних електронних сервісів. Наша задача – працювати ефективно, на перспективу, а також виступити головним гравцем на ринку праці щодо надання послуг з працевлаштування населенню та укомплектування потрібними кадрами роботодавців», – підсумувала Ольга Макогон.

За інформацією Жовтоводської міської філії Дніпропетровського ОЦЗ.