8 листопада у виконкомі міської ради відбувся семінар для приватних підприємців. Учасники зустрічі вчилися тонкощам законодавства задля успішного ведення бізнесу.

Спікери зустрічі – начальник відділу з питань дерегуляції бізнесу, координатор Регіональної ради підприємців Алла Кефель, перший заступник та заступник головного редактора газети «Приватний підприємець» Олена Зубченко і Наталя Щербак. Вони розповіли учасникам про нюанси використання найманої праці та нарахування зарплати, порядок оформлення трудових договорів та сфери їх застосування, особливості проведення перевірок інспекцією з праці, розміри та застосування штрафів. Також учасники семінару дізналися про нововведення в обліку та звітності для спрощенців і загальносистемників, цьогорічні особливості сплати Єдиного соціального внеску.

«Після збільшення розміру штрафів та введення нових за порушення законодавства про працю досить актуальними стали теми використання найманих працівників та проведення перевірок, які здійснюються Державною службою України з питань праці, – зазначила Вікторія Жушман, начальник відділу з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міської ради. – При підготовці семінару саме на це ми акцентували увагу спікерів. Питання виявилися настільки цікавими, що крім фізичних осіб-підприємців м.Жовті Води на захід реєструвалися і суб’єкти підприємницької діяльності м.П’ятихатки та прилеглих до нашого міста населених пунктів Кіровоградської області».

Семінар зібрав близько 120 учасників. Зустріч організував відділ з питань розвитку підприємництва та захисту прав споживачів виконкому міської ради.

Довідково:

Наразі торговельна мережа міста налічує:

магазинів – 282; об’єктів ресторанного господарства – 33; об’єктів оптової та роздрібної торгівлі – 152; об’єктів аптечної мережі – 19; об’єктів послуг – 133; ринки міста – 3.

Загальна кількість суб’єктів підприємницької діяльності – 2890, із них: фізичних осіб-підприємців – 2377; юридичних осіб – 513.