Кращі з кращих: стали відомі 20 учасників гала-концерту всеукраїнського фестивалю пісень АТО

Понад півсотні pisniATOзаявок подали бійці та волонтери на участь у фестивалі пісень, народжених в АТО. З них вже відібрали два десятки найкращих композицій для участі у гала-концерті.


21 травня перед широкою аудиторією виступатимуть артисти зі всієї України: Дніпропетровської, Житомирської, Херсонської, Івано-Франківської, Сумської, Луганської та інших областей. Послухати їх можна вже зараз на сторінці фестивалю в Facebook, повідомив очільник Дніпропетровської області Валентин Резніченко.

«Ми організовуємо перший в Україні фестиваль пісень, народжених в АТО. Долучитися до нього запросили бійців та волонтерів зі всієї країни. Загалом назбирали понад півсотні заявок. На гала-концерті прозвучать 20 пісень. Це проникливі та життєві композиції про справжню дружбу, любов та надію», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

У мирному житті учасники фестивалю – викладачі, діджеї, журналісти, логісти, приватні підприємці, пожежники. На війні – справжні герої, кожен з яких має власну унікальну історію. У піснях хлопців є все: реальні події, непідробні почуття, енергетика війни на Сході України. Слухачів розчулить ліричний вокал та надихне потужний рок.

«Разом з бійцями та волонтерами на фестивалі виступить батько загиблого розвідника. На згадку про сина Володимир Бурко написав кілька пісень, одну з яких виконає на гала-концерті. У композиції чоловік згадує про дитинство героя та мрії про щасливе майбутнє, які перекреслила війна. Коли слухаєш проникливу пісню, неможливо стримати сліз»,- поділилася один з організаторів фестивалю, координатор Центру допомоги учасникам АТО Наталя Шуліка. 

Послухати авторські пісні вже можна на сторінці фестивалю в Facebook. Гала – концерт учасників фестивалю 21 травня у літньому театрі дніпропетровського парку Шевченка. Організатори запрошують всіх бажаючих.