Новий рік – пора чудес та подарунків, теплих слів і побажань. Тож, аби привітати представників міської влади із прийдешніми святами та подякувати їм за постійну турботу і підтримку, сьогодні, 23 грудня, до виконавчого комітету завітала молодь з особливими потребами на чолі із головою громадської організації «Назустріч долі» Людмилою Шокотько. Зустріч пройшла у кабінеті очільника громади Дмитра Ханіса.

«Дякуємо міському голові Дмитру Ханісу, спеціалістам відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому міськради та фахівцям Центру надання соціальних послуг за постійну підтримку та турботу. Завдяки нашій співпраці з керівництвом міста та посадовцями у 2019 році у Жовтих Водах на базі спеціальної школі відкрилася «Трудова майстерня для особливих людей», – зазначила голова громадської організації Людмила Шокотько.

За її словами, поява у нашій громаді майстерні-свічкарні дала змогу повнолітнім хлопцям та дівчатам з аутизмом, синдромом Дауна та ДЦП відчути себе потрібними у суспільстві, розвинути свої здібності. Адже кожен, хто відвідує заняття у трудовій майстерні – унікальна та творча особистість.

На згадку про свій візит до виконкому міськради, вихованці трудової майстерні принесли із собою власноруч виготовлені та розписані свічки. Натомість від міського голови хлопці та дівчати отримали новорічні подарунки та солодощі.

А ми вітаємо жовтоводців із початком новорічно-різдвяних свят та бажаємо кожному здійснення найзаповітніших мрій та бажань. Вірте у дива, бо вони ж таки трапляються.