Представник Жовтоводського відділу поліції Олег ПОЛЮХОВИЧ на міській оперативній нараді 24 лютого надав інформацію про кримінальні правопорушення, що сталися в місті упродовж минулого тижня.

За словами О.Полюховича, за період із 17 по 23 лютого до відділу поліції надійшло 190 заяв та повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення та інші події, з яких крадіжок – 5, шахрайства – 2, пожежі – 3, ДТП – 1, раптових смертей – 17, тілесні ушкодження – 1, інші події – 162.

За тиждень складено 16 адмінпротоколів, з яких 8 – за порушення водіями правил безпеки дорожнього руху, за насилля в сім’ї – 1, куріння у заборонених місцях – 2, розпивання пива та інших алкогольних напоїв – 4, неправдивий виклик спецслужб – 1. Загалом накладено штрафів на суму 1369 гривень.

Олег Полюхович детальніше розповів про випадки шахрайства.

17 лютого до Жовтоводського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що через соціальну мережу вона замовила товар на суму 5 тисяч гривень, кошти за нього сплатила, проте покупку так і не отримала.

21 лютого до департаменту кіберполіції в Дніпропетровській області звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що стала жертвою інтернет-шахрайства. Жінка через соціальну мережу «Instagram» замовила товар на суму 1210 гривень, у повному обсязі сплатила його вартість, але своєї покупки так і не дочекалася. О.Полюхович укотре звернувся до жовтоводців із проханням купувати товари тільки у перевірених продавців та не перераховувати кошти наперед, не пересвідчившись у відправленні бажаної речі.

Марина Котова з оперативної наради 24 лютого.
Фото автора.