Понад півтори тисячі безкоштовних продуктових наборів із товарами першої необхідності отримав Територіальний центр соціального обслуговування Жовтих Вод. У кожному – продукти харчування, господарчі засоби та антисептик. Подробиці розповіла в.о. начальника управління праці та соціального захисту населення Жовтоводської міської ради Ольга БІГУН.

Ольга Бігун повідомила, що для мешканців нашого міста Дніпропетровська облдержадміністрація підготувала 1604 продовольчі набори. У кожному – цукор, сіль, борошно, макаронні вироби, пшенична та гречана крупи, печиво, олія, згущене молоко, мило, туалетний папір та антисептик. Вартість одного набору – понад 300 гривень. Допомогу отримають субсидіанти віком від 60 до 80 років, дохід яких не перевищує 2100 гривень; інваліди 1-ої та 2-ої груп із доходом не більше 3276 гривень; малозабезпечені особи, середньомісячний сукупний дохід яких менший за прожитковий мінімум (2027 гривень).

На сьогодні пакунки вже доставили понад 1300 жовтоводцям. Загалом такі безкоштовні набори отримають 20 тисяч жителів регіону. На це з обласного бюджету виділили майже 8,4 млн грн.

Марина Котова.