Із дев’ятого квітня у Жовтих Водах стартував спільний проєкт Міністерства соціальної політики України та корпорації «АТБ» щодо забезпечення соціально незахищених верств населення продуктовими наборами. Подробиці про це розповів начальник управління праці та соцзахисту населення Жовтоводської міської ради Сергій ЯДИКІН.

Сергій Васильович повідомив, що для мешканців нашого міста «АТБ» підготувало 1704 продуктових набори. У кожному – крупи й макарони, цукор та сіль, олія, лимони, печиво, чай та інші продукти і товари першої необхідності. Представники соціальних служб Жовтих Вод розподілять їх серед одиноких пенсіонерів, яким 80 і більше років, підопічних Територіального центру, самотніх інвалідів 1-ої та 2-ої груп.

Доставлятимуть продуктові набори адресно, за місцем проживання кожної особи. Розвозитимуть пакунки із продуктами спеціальні мобільні групи з-поміж волонтерів та соціальних працівників.

Загалом на реалізацію благодійного проєкту в Україні корпорація «АТБ» виділила 100 млн грн. Мешканцям 191 міста та селища 24 областей роздадуть понад 572,5 тис продуктових наборів.

Марина Котова.