У Жовтих Водах понад вісім тисяч людей уже скористалися урядовою програмою «Доступні ліки». Хворі на гіпертонію, цукровий діабет II типу та бронхіальну астму за чотири місяці отримали ліки безкоштовно чи за певну доплату майже на 330 тисяч гривень. Про це повідомили у відділі радіаційного і соціального захисту, охорони здоров’я населення та екології виконкому міської ради.

Із початку дії урядової програми «Доступні ліки» лікарі СМСЧ-9 виписали 10264 рецепти. Пацієнти переконалися, що отримати препарати безкоштовно або з незначною доплатою доволі легко. Достатньо лише відвідати сімейного лікаря чи терапевта та отримати рецепт. Далі – звернутися до будь-якого аптечного закладу міста, який є учасником програми. Там хворому видадуть ліки безкоштовно чи за певну доплату.

Якщо необхідного препарату немає в наявності, пацієнт може звернутися до іншої аптеки або зачекати, поки він надійде. Також можна обрати іншу торгову марку та доплатити різницю.

Вартість препаратів аптекам компенсує держава. Як зазначили у відділі радіаційного і соціального захисту, охорони здоров’я населення та екології виконкому міської ради, на 2017 рік на виконання заходів програми «Доступні ліки» для міста Жовті Води виділено 954,059 тис. грн.

У Жовтих Водах отримати медпрепарати за програмою «Доступні ліки» можна у наступних аптеках та аптечних пунктах:

  • ФОП Зубова Н.В. (аптека №1 «Надія», вул. Кропоткіна, 8); аптечний пункт (дитяча поліклініка).
  • ФОП Бехало (аптеки по вул. Гагаріна, 21, тел. 6-35-44 та по вул. Хмельницького, 7, тел. 5-69-89).
  • ФОП Пєркова І.М. (аптеки по вул. Богуна, 40, тел. 6-32-42 та по вул. Заводська, 1, тел. 5-55-80).
  • ФОП Ганжа (аптека по вул. Заводська, 19, маг. «Привокзальний»).