На поточний ремонт доріг та асфальтування прибудинкових територій цього року виділено рекордну для міста за останні п’ять років суму – 2,6 млн грн. Які саме дороги вже упорядкували та на яких ще ведуться роботи, розповіла під час брифінгу 30 липня начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

За словами Я.Ворожко, відповідно до Програми ремонту, реконструкції автомобільних доріг та пішохідних доріжок міста у 2018 році на проведення ямкового ремонту доріг передбачено 2,1 млн грн. Заплановано відремонтувати більше 20-ти вулиць. Наразі поточний ремонт доріг вже виконано по бульвару Свободи, вул.Гвардійська, вул.Будівельників, вул.Європейська, вул. М.Пошедіна, вул.Паркова, вул.Пожежна, вул.Рудна, вул.Саксаганська, вул.Шкільна, пров.Запорізький, пров.Привокзальний, пров.Удільний, вул.Маяковського, вул.Кропоткіна, вул.Гагаріна, вул.Олімпійська, вул.Хмельницька, проїзд від перехрестя вул.Першотравнева з вул.Заводська до гаражного масиву «Вільхівський». Також буде відновлено асфальтобетонне покриття по вул.Козакова. Цього року роботи з ямкового ремонту доріг виконують чотири підрядні організації: КП ВЖРЕО, ТОВ «Дніпробуд-Інвест», філія «Знам’янський райавтодор» та ФОП Бойко В.П.

Окрім того, Програмою передбачено 400 тис.грн на здійснення асфальтування прибудинкових територій. Роботи вже проведено за такими адресами: вул.Франка, 44, 44А, 46, 48; вул.Кропоткіна, 1, 3, 5.

Також заплановано провести поточний ремонт пішохідних доріжок міста по вул.Козацької Слави. На це з міського бюджету виділено 100 тис.грн. Договір на проведення даних робіт уже укладено із КП ВЖРЕО.