У День пам’яті та примирення, а саме 8 травня, працівники Територіального центру соціального обслуговування м.Жовті Води організували для своїх підопічних та й усіх жовтоводців концертну програму і частування з нагоди відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За словами директора Терцентру Тетяни Петрів, під опікою працівників установи перебуває більше 300 осіб, із них 179 – учасники війни. «Це не просто підопічні, а герої, яким сьогодні ми завдячуємо життям, – говорить Тетяна Петрів. – На жаль, у нашому місті є і одинокі ветерани, які повністю потребують сторонньої допомоги. Таких на сьогодні 78 осіб». Тому головне, за словами директора Терцентру, – подарувати таким людям гарним настрій та виявити до них увагу.

Привітати ветеранів зі святом завітали заступник міського голови Єгор Харитонов і голова Жовтоводської організації ветеранів України Лідія Кучер. Упродовж заходу присутні із задоволенням послухали пісні воєнних років у виконанні фольклорного колективу «Горлиці» та виконавців церкви «Світло пробудження», пригостилися смачною кашею, бутербродами та солодощами.

Як повідомила директор Терцентру Тетяна Петрів, організувати свято для жовтоводських ветеранів допомогли депутати міської ради (Віктор Макаренко, Валерій Гунько, Володимир Буренко, Олександр Усов, Наталя Зінченко); приватні підприємці та керівники підприємств і установ міста. Також вона запросила усіх, хто потребує допомоги – людей похилого віку та осіб із особливими потребами старше 18 років – отримати послуги Територіального центру. Зокрема, за Програмою радіаційного та соціального захисту населення м.Жовті Води надаються безплатні гарячі обіди. Окрім цього, надаються соціальні послуги з догляду вдома, з догляду денного перебування, консультування, представництва інтересів, психологічна допомога. Адреса Територіального центру: вул.Гагаріна, 35 (за маг. «1001 дрібниця»).

Фото Віталія Жушмана.

Відео ТРК «Жовта Річка».