У виконкомі Жовтоводської міськради 6 березня відбувся флешмоб «Шляхами Кобзаря» з нагоди 203-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка. На чолі із міським головою Володимиром Абрамовим працівники владної структури продекламували Шевченків вірш «Свою Україну любіть…».

Ідея проведення заходу належить відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту виконкому. Естафету прийняли від ІП «Стратегія», яку йому передала Молодіжна рада. Вірш обрали не випадково: кожне слово – це заклик до всіх поколінь, навіть ще ненароджених, бути вірними синами та дочками своєї землі, пам’ятати свою історію, не дати їй повторитися, захищати Україну, любити її всім серцем, всією душею.

«Тарас Шевченко – це мій улюблений письменник. Коли я працював у Москві, то однією із перших книг, яку я придбав, був саме «Кобзар», – зазначив міський голова Володимир Абрамов. – Навіть через стільки років значущість цієї постаті та його слів абсолютно не зменшилася. Він актуальний і досі».

Наступними, хто долучиться до акції, стануть працівники управління молоді і спорту Дніпропетровської облдержадміністрації, адже саме їм передали естафету співробітники виконкому Жовтоводської міськради.

Відео ПН ТРК «Степ».