Вибори минають, а щоденна кропітка робота органів місцевого самоврядування триває. Актуальних проблем не стає менше, і, по суті, вони одні й ті ж. А ось підходи щодо їх вирішення можливо змінити на краще. Для цього керівникам ніколи не пізно вчитися та обмінюватися досвідом.

Саме з такою ідеєю 8 грудня зустрілися Вільногірський міський голова Володимир Василенко, міський голова Жовтих Вод Дмитро Ханіс і представники його команди Микола Журило та Лариса Кармазін.

Обидва міські голови балотувалися від політичної партії «Пропозиція» і цілком підтримують ідею надання місцевим громадам широких фінансових та правових повноважень задля їх всебічного розвитку, доведення реформи децентралізації до завершення, боротьби з корупцією тощо.

Володимир Василенко обраний на посаду голови вдруге, а Дмитро Ханіс – уперше. До цього він працював директором комунального підприємства «Чисте місто». Жовтоводців цікавили питання переведення міста та бюджетної сфери на індивідуальне опалення, як це відбувалось у Вільногірську; перспективи бюветного водопостачання як альтернативного виду забезпечення населення якісною питною водою; питання тарифів на комунальні послуги.

У ході зустрічі обговорили і питання створення та роботи ОСББ, шляхів наповнення міського бюджету, роботи правоохоронних органів, встановлення зовнішнього відеоспостереження у населених пунктах, взаємодії громадськості та влади, інші важливі питання.

Таке конструктивне спілкування і розгляд схожих нагальних проблем допоможуть сформувати кожній команді власну методику їх вирішення, удосконалити систему управління у малих містах, у територіальних громадах. А набуття і поширення досвіду у сфері місцевого самоврядування піде лише на користь громадам, вважають учасники зустрічі.

За інформацією Вільногірської міської ради.