Прибирання тротуарів, пішохідних доріжок, зелених зон, парків, зупинок міського транспорту, вивезення сміття, косіння трави та догляд за клумбами – все це передбачено Програмою розвитку житлово-комунального господарства. Скільки коштів не це виділено з міського бюджету та як саме цьогоріч будуть виконуватися роботи з благоустрою міста, розповіла начальник управління ЖКГ Жовтоводської міської ради Яна ВОРОЖКО.

За словами Я.Ворожко, на проведення робіт із прибирання міста та видалення сміття передбачено 3,107 млн грн. Процедуру закупівлі щодо цього оголошено. Торги у системі ProZorro мають відбутися 7 березня поточного року.

Також начальник управління ЖКГ зауважила, що цьогоріч, враховуючи пропозиції міського голови В.Абрамова та депутатів міської ради, закупівля послуги щодо прибирання міста здійснюється по-новому. А саме: територію Жовтих Вод було поділено на 11 секторів, за кожен із яких у системі ProZorro відповідає певний лот. Відповідно, суб’єкт господарювання, котрий стане переможцем закупівлі даної послуги, виконуватиме роботи з прибирання міста на визначеній договором території. На думку Я.Ворожко, такий підхід до питання благоустрою Жовтих Вод створить не лише «здорову» конкуренцію, а й умови для якісного надання послуг.

Наостанок начальник управління ЖКГ закликала керівників міських підприємств, установ та організацій усіх форм власності, а також голів ОСББ та управляючі компанії стежити за станом закріпленої за ними території, зокрема, прибирати лід, сніг, опале листя та сміття. На сьогодні розмір штрафу за порушення Правил благоустрою становить від 340 до 1 тисячі 700 гривень.

А ми запрошуємо всіх суб’єктів господарювання, котрі готові виконувати роботи з прибирання нашого міста, взяти участь у проведенні торгів.