Однією з основних проблем Жовтоводської міської територіальної громади є недостатня кількість лікарів та постійний їх відтік. Аби медпрацівники не звільнялись, а комунальні заклади охорони здоров’я поповнювалися молодими спеціалістами, депутати 24 лютого на черговій сесії міськради затвердили Положення про місцеві стимули для медпрацівників.

Начальник відділу охорони здоров’я виконкому міської ради Валентина Бока розповіла, що вищезазначеним документом передбачені як матеріальні, так і нематеріальні стимули для медперсоналу. Наприклад, коштом міського бюджету працівникам обох закладів охорони здоров’я виплачуватимуться премії та надбавки до посадового окладу. Зокрема, за складність та напруженість у роботі, впровадження нових методів лікування, обслуговування незадекларованого населення, із нагоди державних та професійних свят тощо.

Окрім того, відповідно до Положення про місцеві стимули для медпрацівників, молодим лікарям або фахівцям, які працевлаштовуються в заклади охорони здоров’я Жовтоводської міської територіальної громади, надаватимуться «підйомні» у розмірі ста тисяч гривень та службове житло. У свою чергу такий спеціаліст повинен укласти із медустановою контракт та відпрацювати в ній не менше п’яти років.

«На сьогодні у Центрі первинної медико-санітарної допомоги наявні дев’ять вакансій, у Жовтоводській міській лікарні – 38. Місту не вистачає сімейних лікарів, терапевтів, анестезіологів, акушерів-гінекологів, отоларинголога, дерматолога, офтальмолога, ендокринолога. Враховуючи те, що в середньому 65 % лікарів, які працюють в обох комунальних медзакладах, досягли пенсійного віку, існує реальна загроза зниження рівня якості надання населенню первинної та вторинної допомоги», – зауважила начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради В.Бока. За її словами, цього року із міського бюджету на заохочення медичних працівників виділено 300 тисяч гривень.