На оперативній нараді керівників комунальних підприємств, що відбулася 3 лютого у виконкомі міськради, міський голова Володимир Абрамов представив нових директорів КП ВЖРЕО та КП «Жовтоводськтепломережа». Обійматимуть дані посади вони тимчасово, до оголошення підсумків проведеного конкурсу на заміщення вакантної посади очільника підприємства згідно з затвердженим Положенням.

В.Абрамов повідомив, що 31 січня минув останній робочий день Андрія Полякова та Сергія Донченка на посадах директорів комунальних підприємств ВЖРЕО і «Жовтоводськтепломережа» відповідно. Керівниками вищезазначених підприємств їх було обрано за підсумками проведеного конкурсу. «Моєю передвиборчою обіцянкою було призначення керівників комунальних підприємств та закладів міста на конкурсних засадах. Так, депутатам попереднього скликання такі нововведення не сподобалися. На їхню думку, міський голова повинен самостійно і на власний розсуд призначати людей на такі посади. Проте, моя позиція не змінилася: контракти із керівниками комунальних підприємств і закладів міста мають укладатися за підсумками проведеного конкурсу», – зауважив міський голова Володимир Абрамов. Він також висловив думку, що до роботи в конкурсній комісії необхідно залучати представників трудового колективу підприємства, на якому оголошено конкурс на заміщення вакантної посади керівника. Адже рішення, які приймаються щодо будь-якої установи чи організації, повинні ухвалюватися в інтересах її працівників та громади загалом.

Відповідно до ЗУ «Про місцеве самоврядування» виконувачем обов’язків директора КП «Жовтоводськтепломережа», на підставі строкової угоди, призначено Сергія Донченка. А от в.о.керівника КП ВЖРЕО – колишнього заступника начальника – головного інженера УЖКГ Миколу Копу. Угоди з обома підписані до оголошення підсумків конкурсу та укладання контрактів із новими керівниками підприємств. Проте, за словами очільника Жовтих Вод, ексдиректор КП ВЖРЕО А.Поляков і надалі продовжує працювати на підприємстві. Як з’ясувалося, наприкінці січня поточного року до штатного розпису КП ВЖРЕО було введено ще одну посаду заступника директора, яку, власне, і обійняв Андрій Петрович. Наразі, за інформацією В.Абрамова, дані кадрові «призначення» буде перевірено на відповідність чинному законодавству.

Марина Котова, з оперативної наради 3 лютого.