У Дитячо-юнацькій спортивній школі Жовтоводської міської ради (далі – ДЮСШ) відбулася зміна керівництва. Із першого вересня поточного року на посаду директора закладу призначено Євгена Шутенка. Про життєвий та професійний шлях нового очільника ДЮСШ розповіла начальник відділу молоді і спорту Олена ЛАУДА.

Шутенко Євген Анатолійович закінчив Сімферопольський державний університет ім. Фрунзе за спеціальністю «Фізичне виховання». Одразу після випуску із вишу почав працювати тренером-викладачем із боротьби дзюдо в ДЮСШ спортивно-оздоровчого комплексу «Ювілейний» ДП «СхідГЗК», після – старшим тренером-викладачем з боротьби дзюдо в КЗПО «Дитячо-юнацька спортивна школа» Жовтоводської міської ради.

Євген Шутенко – тренер-викладач вищої категорії, кращий тренер-викладач міста Жовті Води, заслужений тренер України. Він підготував дев’ятьох майстрів спорту, двох майстрів спорту міжнародного класу, 44 кандидатів у майстри спорту. Його вихованці 51 раз ставали переможцями та призерами чемпіонатів України, Європи та світу з боротьби самбо та сумо у різних вікових групах.

У роботі Євген Анатолійович керується принципом: ніколи не порівнювати успіхи одного учня з іншими, а лише визначати його досягнення порівняно з попереднім періодом.

Вітаємо Євгена Шутенка з призначенням та бажаємо йому реалізації всіх планів, досягнення нових висот та перемог!