Сміття у дворах та біля контейнерних майданчиків, спиляні гілки та купи будівельних відходів – усе це до недавнього часу можна було побачити на деяких вулицях міста. Вивезти все одразу не вдається, але найбільші несанкціоновані смітники, які утворюють самі ж жовтоводці, вже ліквідовано. Про це розповіла під час брифінгу, який відбувся 30 липня у виконкомі міської ради, начальник управління ЖКГ Яна ВОРОЖКО.

«Загалом із початку року вивезено 817 кубічних метрів сміття з території міста та майже 390 кубів із міських кладовищ», – розповіла Яна Олексіївна.

Робота велася за наступними адресами: вул.Ярослава Мудрого (навпроти будинків №13 та №15), район ДНЗ №4, вул.Кропоткіна (район маг. «9+», біля контейнерів), вул.Ціолковського (район ДНЗ №28), вул.8-го Березня,52 (біля контейнерів), пров.Привокзальний, 2 та 6, перехрестя вул.Маяковського та вул.Рудна, бульвар Свободи (міський туалет), вул.І.Богуна, вул.Залізнична, вул.Гагаріна, вул.Європейська, вул.Франка, вул. Хмельницького, парк Слави, вул.Кропоткіна, вул.Заводська, вул.Шевченка, вул.Ціолковського, кладовища «Водобуд» та «Кулинівське».

А ми нагадуємо, що недотримання Правил благоустрою, до яких належить і влаштування звалищ побутового та будівельного сміття на міській, прилеглій та дворовій території, підпадає під ст. 152 КУпАП. Нею передбачено накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-1360 грн) і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 грн).