Минулого тижня жовтоводці помітили, що вночі деякі райони міста не освітлювалися. Про причини відсутності освітлення в Жовтих Водах розповів головний інженер ЖРЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» Олексій Буртовий на оперативній нараді, яка відбулася 9 липня у виконкомі міськради.

За його словами, через несприятливі погодні умови, сильний вітер було багато поривів електромереж. Бригади Жовтоводських розподільчих електромереж (ЖРЕМ) займались їх відновленням. Було усунуто обриви електроліній на ділянках по бул. Свободи – вул.Першотравнева, вул.Хмельницького – вул.Європейська, вул.Хмельницького – вул.Франка.

Відновлення повітряних ліній проводилось і вночі, зокрема, по вул.Франка.

О.Буртовий повідомив, що минулого тижня було повністю відновлено освітлення частини вул.Маяковського від вул.Гагаріна до вул.Хмельницького: тут не освітлювалось через давню крадіжку електроліній.

Головний інженер ЖРЕМ зауважив, що за сприяння міського голови на підприємстві має з’явитися ще одна вишка, тож працюватиме ще одна бригада, а значить, проблемні питання усуватимуться швидше.

Міський голова Володимир Абрамов зазначив, що в Жовтих Водах змінилося підприємство, яке обслуговує мережі зовнішнього освітлення: раніше цим займалося КП ВЖРЕО, тепер – за договором підряду ЖРЕМ.

За інформацією очільника міста, тривають роботи з відновлення освітлення на Веселій Іванівці. На сьогодні там завершені роботи по трансформаторній підстанції ТП 223. Тепер необхідно прокласти електромережі та почепити лампи. Кошти на це виділені з бюджету міста.

Наталя Сіра.