Про інвестиції та утворення нових підприємств у місті, як відбувалися конкурси на заміщення вакантних посад директорів комунальних підприємств, про ремонт доріг та фінансування програми підтримки ОСББ – на ці та інші запитання продовжує відповідати міський голова Володимир Абрамов представникам місцевих ЗМІ під час щотижневих прес-конференцій «П’ять запитань до міського голови».

Подібної практики спілкування з громадою та відкритості влади досі не було. Тому і для муніципалітету, і для жовтоводців проведення подібних заходів викликає неабиякий інтерес. Із усієї кількості запитань, а на першу прес-конференцію їх надійшло близько 30, Володимир Абрамов на власний розсуд обирає лише п’ять найактуальніших.

«Запитань багато, але всіх хвилює створення нових робочих місць у Жовтих Водах. Із міською владою вже ведуть перемови підприємці, які хочуть побудувати завод із переробки м’яса. На першому етапі реалізації цього проекту планується створення 300 робочих місць. Також планує збільшити кількість працюючих підприємство, яке займається ремонтом та модернізацією військової техніки. Є плани і щодо створення технопарку у нашому місті. Міська влада не чинить жодних перешкод, не ставить ніяких вимог до тих, хто бажає інвестувати кошти у розвиток нашого міста», – пояснив міський голова Володимир Абрамов.

Актуальним питанням залишається проведення конкурсів на заміщення вакантних посад директорів комунальних підприємств. Уперше всі директори підприємств обираються шляхом проходження конкурсу. Депутатами Жовтоводської міської ради було затверджено Положення, яке регламентує порядок відбору претендентів та роботу комісії. «Я вважаю, що два конкурси пройшли успішно. Наразі триває ще два конкурси. У майбутньому плануємо залучати представників ЗМІ, щоб у громадськості не виникало питань», – розповів Володимир Абрамов.

Стосовно контролю якості ремонту доріг, міський голова пояснив, що цим, а також фінансовими питаннями займається виключно замовник, а саме Дніпропетровська облдержадміністрація. Жовтоводська ж міська рада жодним чином цей процес не контролює.

Тож, якщо ви маєте питання до міської влади, проблему, що потребує вирішення, або у вас є пропозиція щодо покращення життя міста – ви маєте можливість звернутися до міського голови он-лайн через портал державних послуг iGov, залишити ваше письмове звернення у скриньці на першому поверсі виконкому або передати їх через місцеві ЗМІ.

Марина Котова, спеціаліст виконкому із забезпечення зв’язків із ЗМІ.

Відео: газета «Жовті Води. Новини. Коментарі. Оголошення» ПП ТК «Жовті Води», ПН ТРК «Степ».