Державною службою зайнятості запущено новий освітній портал, основною метою якого є працевлаштування українців. Про це повідомили в Жовтоводській міській філії Дніпропетровського ОЦЗ.

«Освітній портал Державної служби зайнятості» – платформа, яка дасть змогу українцям розвивати особистісні компетенції, затребувані на ринку праці; отримати актуальну інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу; навчитися складати резюме сучасного формату; підготуватися до співбесіди із роботодавцем; прослухати освітні курси та вебінари для безробітних, зокрема, ті, що проводяться Центрами професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Окрім того, завдяки новому сервісу можна здобути навички впевненого користувача різноманітних програм та додатків.

«Новостворений портал допоможе виконати найважливіше для Служби завдання – знайти гідну роботу кожному українцю, а роботодавцю – кваліфікований персонал», – наголосила директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

Проєкт Державної служби зайнятості призначений для роботодавців, населення та працівників служби зайнятості.

Які курси доступні користувачам

Блок для роботодавців. Наразі роботодавцям доступно два курси: «Підготовка професійних кадрів на запит роботодавців» та «Покрокові дії щодо добору працівників».

Блок для працівників ДСЗ. Працівники служби зайнятості можуть ознайомитися з курсами «Майстерність спілкування з різними клієнтами» та «Кар’єрний радник».

Блок для населення. Наразі населенню доступно п’ять курсів: «Створення резюме на сайті» (підготовлене резюме можна буде потім розмістити на сайті, завантажити на комп’ютер), «Як знайти роботу своєї мрії» (у програмі курсу: співбесіда у роботодавця, особливості пошуку роботи в 45+, секрети успішного резюме тощо), «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», «Як започаткувати власну справу» та практичний курс «Як відкрити власну справу: бджільництво».

У майбутньому на сайті буде впроваджено нові освітні програми, вебінари та дистанційне навчання. Варто зазначити, що всі курси розміщені на сайті у безкоштовному доступі. Освітні матеріали представлені у відеоформаті та форматі слайдів. Деякі документи до курсу можна завантажити на комп’ютер.

Щоб отримати доступ до матеріалів, потрібно зареєструватись. Окрім того, через сайт можна звернутися по допомогу до кар’єрного консультанта. Наразі сервіс працює у тестовому режимі.

Довідково:

Освітній портал ДСЗ розроблено на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, Указу Президента України від 08.11.2019 №837/2019.

Марина Котова.