На Дніпропетровщині змінився постачальник послуг електроенергії. Оплату від мешканців області за спожиту з 1 січня 2019 року електрику приймає вже нова компанія – «Дніпровські енергетичні послуги». Кошти, які споживачі помилково внесли за старими реквізитами, автоматично перерахують на новий рахунок до 15 березня поточного року. Про це повідомили у ТОВ «Дніпровські енергетичні послуги».

Із 1 січня 2019 року постачальником електроенергії в Дніпропетровській області державою визначено компанію «Дніпровські енергетичні послуги». Тепер мешканці області здійснюватимуть оплату рахунків за її реквізитами. Проте деякі жителі помилково сплатили рахунки за електроенергію у січні попередній компанії-постачальнику «ДТЕК Дніпровські електромережі», яка зараз виконує функції оператора системи розподілу, відповідає за технічний стан електромереж та якість електропостачання.

«Для зручності наших клієнтів дане питання буде вирішено між двома компаніями без участі споживачів. Зокрема без потреби в оформленні будь-яких додаткових документів та заяв, звернень на «гарячу лінію» чи візитів до центру обслуговування. Зі свого боку для таких клієнтів постачальник «Дніпровські енергетичні послуги» не ініціюватиме відключення електроенергії за борги до повного врегулювання ситуації у березні», – зазначив Юрій Федько, директор компанії «Дніпровські енергетичні послуги». Також він повідомив, що всі кошти, які помилково надійшли від споживачів на рахунки ДТЕК за січень 2019 року, буде автоматично перераховано на рахунок компанії-постачальника універсальної послуги до 15 березня.

Після завершення цього процесу побутові споживачі побачать сплачені у січні суми в Особистому кабінеті на сайті dnep.com.ua та у наступних платіжках.