03 серпня 2016 року відбулося перше засідання постійної діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних із відключеннями споживачів від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та встановлення індивідуального джерела опалення при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради.

На порядку денному розглядалися три питання:

1. Приведення у відповідність до нового зразка – додатку 1 Порядку відключення окремих приміщень багатоповерхових житлових будинків від мереж централізованого опалення при відмові споживачів від централізованого опалення та встановлення індивідуального (автономного) джерела опалення в м. Жовті Води, затвердженого рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 26.07.2016 року за № 270, написані раніше заяви. Всім жителям міста, які раніше написали заяви на відключення від мереж ЦО та ГВП, звернутися до виконкому Жовтоводської міської ради та переписати заяви відповідно до нового зразка. Заяви нового зразка знаходяться у холі I поверху виконкому. Також заяву про відключення від мереж ЦО можна завантажити за посиланням:

Заява про відключення від мереж центрального опалення окремого приміщення багатоповерхового житлового будинку

2. Відповідність до чинного законодавства актів про відключення окремих приміщень багатоповерхових житлових будинків від мереж ЦО, які раніше були видані. Всі члени комісії одноголосно вирішили не переоформлювати раніше складені акти про відключення, оскільки вони не суперечать законодавству.

Постійно діюча міжвідомча комісія з розгляду питань, пов’язаних із відключеннями споживачів від мереж ЦО і ГВП та встановлення індивідуального джерела опалення при виконавчому комітеті Жовтоводської міської ради у своїй роботі керується наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України від 22.11.2005р. №4 «Про затвердження Порядку відключення окремих приміщень житлових будинків від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання» (із змінами і доповненнями), Законами України «Про теплопостачання», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007р. №1268 «Про внесення змін до Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення».

3. Поширити через ЗМІ інформацію про початок роботи постійної міжвідомчої комісії, а бажаючим відключитися від ЦО необхідно провести збори мешканців багатоповерхових будинків та направити до комісії протоколи даних зборів з підписами про бажання відключитися від ЦО і ГВП та встановити індивідуальне опалення.

Наступне засідання комісії відбудеться о 14.00 19 серпня 2016 року в каб. №223 виконкому Жовтоводської міської ради.

Нагадуємо, що позитивне рішення постійної міжвідомчої комісії може бути прийнято лише за умови дотримання вимог чинного законодавства!

Протокол засідання постійної діючої міжвідомчої комісії з розгляду питань, пов’язаних з відключенням споживачів від мереж ЦО і ГВП та встановлення індивідуального джерела опалення при виконавчому комітеті міської ради №1 від 03 серпня 2016 року

Порядок відключення окремих приміщень багатоповерхових житлових будинків від мереж ЦО при відмові споживачів від ЦО та встановлення індивідуального (автономного) джерела опалення в м. Жовті Води, затверджений рішенням виконавчого комітету Жовтоводської міської ради від 26.07.2016 року № 27070