Як весело провести час, а головне – з користю, знають сім жовтоводських родин, які 29 квітня змагалися за почесне звання найспортивнішої сім’ї нашого міста. Взявши участь у веселому святі «Тато, мама, я – спортивна сім’я», вони показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння.

Родинний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім’я» є уже традиційним (цього року він пройшов учетверте) і справжнім святковим дозвіллям. Поєднавши і спорт, і розваги, і здорову конкуренцію, фестиваль став одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому головна мета цього заходу – залучення до спорту і пропаганда сімейних цінностей.

Зі свого боку організатори, а це – відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту виконкому міськради, постаралися, щоб учасникам змагань було весело виборювати звання найспортивнішої сім’ї Жовтих Вод. Підтримали проведення свята також адміністрація ФОЦ ДП «СхідГЗК», відділ освіти, ПП Рябенко О.П. та піцерія «Мама Мія».

Цього року програмою було передбачено шість спортивних естафет на перевірку спритності, швидкості, влучності, вправності членів родин, а також робота у команді. У перервах між конкурсами для гостей свята демонстрували свої танцювальні номери хореографічні колективи Центру дитячої творчості та НВК №6 «Перспектива» відділу освіти.

Учасники змагань, а їх було 7 родин, по-справжньому цікаві. Наприклад, мама сімейства Коханів – Олена – дуже спортивна: постійно відвідує тренування. А ще вона має трьох синів. Голова родини Гюллерів – Харун – турок, майже не говорить українською, але без слів може зрозуміти своїх дружину та сина. Сім’я Маркєлових – тато Андрій, мама Юлія та діти Софія і Тимур – переселенці з Донецька. Вони змогли не лише самі облаштуватися на новому місці, а й постійно допомагають іншим, таким як вони, стати членами нової громади. Сімейство Яракіних – дуже міцна та любляча родина, яка поважає сімейні цінності. І поки мама Сніжана перебуває вдома з маленькою дитиною (до речі, вже третьою), честь родини разом із татом Євгеном та сином Назаром захищала сестра Тетяна.

Після ретельних підрахунків члени журі визначили трійку сімей-переможців. Третьою стала родина Іщенків (тато Євгеній, мама Олена, донька Евеліна), друге місце здобула сім’я Прозоровських (тато Андрій, мама Анна, син Данило), а переможцем стало сімейство Коханів (тато Андрій, мама Олена, син Ігор). Переможці змагань були відзначені призами відділу у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, але без уваги не залишився ніхто: подарунки від організаторів свята отримали всі команди. А наприкінці заходу на всіх учасників чекало смачне частування.

Відео ПН ТРК «Степ».