Станом на сьоме квітня до сімейних лікарів по медичну допомогу з приводу ГРВІ звернулися 24 особи, у тому числі четверо дітей. На стаціонарному лікуванні у відділеннях Жовтоводської міської лікарні перебуває 76 пацієнтів. Підтверджені випадки захворювання на коронавірус у місті відсутні.

КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

За минулу добу до сімейних лікарів по амбулаторну допомогу з характерними симптомами гострих респіраторних захворювань звернулися 24 особи, серед яких чотири дитини. Двоє хворих отримали лікування за місцем проживання, п’ятьом жовтоводцям надано консультацію телефоном. Захворюваність на ГРВІ та пневмонію серед населення Жовтих Вод перебуває у межах сезонних показників. Підтверджених випадків коронавірусу у місті немає.

Лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги ведеться контроль за станом здоров’я 69 жовтоводців, які прибули з-за кордону, та 50 осіб – членів їх сімей. Окрім того, під наглядом фахівців перебувають три пацієнти із симптомами ГРВІ, котрі нещодавно повернулися з інших населених пунктів України.

Нагадуємо, сімейні лікарі та педіатри працюють щоденно з 8 до 18.00, субота – з 8 до 16.00, неділя – з 8.00 до12.00. При появі перших симптомів ГРВІ, грипу чи коронавірусу (лихоманка, кашель, проблеми з диханням) у жодному разі не виходьте з дому. Якнайшвидше зв’яжіться із лікарем та слідуйте його інструкціям. Контактні телефони: 095-012-91-52, 099-331-04-10 (із 08.00-18.00). Невідкладна медична допомога працює щоденно з 8.00 до 20.00, телефон: 099-331-04-10.

КНП «Жовтоводська міська лікарня»

На стаціонарному лікуванні у відділеннях Жовтоводської міської лікарні перебуває 76 пацієнтів, у тому числі із симптомами ГРВІ – 2 особи, із пневмонією – 2 особи. За минулу добу до медзакладу було госпіталізовано 13 осіб, у тому числі: ГРВІ – 1 пацієнт, пневмонія – 1 пацієнт (72 роки, стан – середньо-важкий).

У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії на ранок 7 квітня перебувало дві особи, нових пацієнтів не надходило.

Звертаємо увагу! При появі перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Усі новини, оперативну та поточну інформацію щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні можна знайти на офіційних сайтах Міністерства охорони здоров’я України, Дніпропетровської облдержадміністрації та Жовтоводської міської ради.

Марина Котова, за інформацією відділу охорони здоров’я виконкому міської ради.