Станом на шосте квітня до закладів охорони здоров’я міста звернень по медичну допомогу з приводу ГРВІ не надходило. На стаціонарному лікуванні у відділеннях Жовтоводської міської лікарні перебуває 71 жовтоводець. Про це розповіла начальник відділу охорони здоров’я виконкому міськради Валентина БОКА.

За минулу добу звернень по медичну допомогу з приводу ГРВІ не надходило, допомогу вдома надано п’ятьом особам. Захворюваність населення на ГРВІ та пневмонію серед населення Жовтих Вод перебуває у межах сезонних показників, підтверджених випадків короновірусу в місті немає. Лікарями Центру первинної медико-санітарної допомоги ведеться контроль за станом здоров’я 60 жовтоводців, що прибули з-за кордону, та 49 осіб – членів їх сімей. Наразі чотири пацієнти, які перебувають на самоізоляції, мають симптоми ГРВІ. Трьом особам було проведено експрес-тести на коронавірус, результати негативні. Також під наглядом лікарів перебувають дві особи з симптомами ГРВІ, які повернулися з інші населених пунктів України.

Нагадуємо, що сімейні лікарі та педіатри працюють щоденно з 8.00 до 18.00,субота – з 8.00 до 16.00, неділя – з 8.00 до12.00. При появі перших симптомів ГРВІ, грипу чи коронавірусу (лихоманка, кашель, проблеми з диханням) у жодному разі не виходьте з дому. Якнайшвидше зв’яжіться із лікарем та слідуйте його інструкціям. Контактні телефони: 095-012-91-52, 099-331-04-10 (із 08.00-18.00). Невідкладна медична допомога працює щоденно з 8.00 до 20.00. Телефон: 099-331-04-10.

На стаціонарному лікуванні в КНП «Жовтоводська міська лікарня» перебуває 71 пацієнт, у тому числі із симптомами ГРВІ – 5 осіб, із пневмонією – 7 осіб. За минулу добу до гінекологічного відділення було госпіталізовано одну людину.

У відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії Жовтоводської міської лікарні на ранок 6 квітня перебуває чотири пацієнти, серед яких два – із пневмонією (експрес-тести на коронавірус показали негативний результат).

Звертаємо увагу! При появі перших симптомів респіраторних захворювань одразу телефонуйте своєму сімейному лікарю. Залишайтеся вдома! Самоізоляція – найдієвіший спосіб убезпечити себе від інфікування.

Усі новини, оперативну та поточну інформацію щодо ситуації з вірусом COVID-19 в Україні можна знайти на офіційних сайтах Міністерства охорони здоров’я України, Дніпропетровської облдержадміністрації та Жовтоводської міської ради.

Марина Котова, за інформацією відділу охорони здоров’я виконкому міської ради.