На Дніпропетровщину повернулася зима. Майже всі міста області захопила непогода: мокрий сніг, пориви вітру та суттєве зниження температури. Та чи можливо, у зв’язку з різким похолоданням на вулиці, відновити централізоване опалення у Жовтих Водах? Про це розповів міський голова Володимир АБРАМОВ.

Через нинішні погодні умови незадовільний температурний режим у помешканнях хвилює багатьох мешканців міста. Як повідомив міський голова, питання відновлення опалення почали опрацьовувати одразу, як стало відомо про очікуване погіршення погодних умов. За інформацією директора КП «Жовтоводськтепломережа» Сергія Донченка, відновити подачу опалення в оселі жовтоводців за короткий термін неможливо. По-перше, підприємство має укласти нові договори на постачання газу з НАК «Нафтогаз України», його транспортування з «Укртрансгаз» та розподіл із «Дніпропетровськгаз». По-друге, потрібно отримати ліміти (номінації) на блакитне паливо та електроенергію. Всі ці заходи можливо виконати лише при повному погашенні поточної заборгованості за минулий опалювальний сезон. Також варто пам’ятати і про усунення поривів, які були виявлені в результаті проведених гідравлічних випробувань теплових мереж. У КП «Жовтоводськтепломережа» зазначили, що на їх ліквідацію піде щонайменше два місяці.

Що стосується увімкнення автономного опалення у дитсадках і школах, в яких воно є, міський голова Володимир Абрамов зазначив, що жодних проблем у цьому питанні не бачить. Як тільки до виконкому міської ради надійде звернення від начальника відділу освіти – теплопостачання одразу відновлять.

Синоптики прогнозують: сніг та дощ закінчаться і остаточно потеплішає вже з середини наступного тижня.