01 червня 2016 року в День захисту дітей відбулася гарна подія: в пологовому будинку народився новий  житель м. Жовті Води.

02 червня 2016 року заступник міського голови Євген Глазирін та начальник служби у справах дітей Наталія Применко в рамках соціальної акції «Привіт малюк» завітали до пологового будинку з подарунками та привітаннями до новоспеченої мами Юлії Зозулі та новонародженої дитини.

Зі слів лікаря-ординатора акушерського гінекологічного відділення Ігоря Жовтоштана – Юлія Зозуля народила 01 червня о 12.10 год. хлопчика, вагою 2,800 кг та зростом 50 см. Пологи були партнерськими, участь у яких приймав батько дитини. Також він додав, що такий вид пологів у нашому місті поступово набирає популярності та значимості, так як стає зрозумілим все більшому числу сімей. На сьогодні роль тата у вихованні дитини не менш важлива, ніж роль мами, тому своєрідним початком для майбутніх батьків стає участь у курсах із підготовки до пологів.

Виконавчий комітет Жовтоводської міської ради від щирого серця вітає новоспечену маму Юлію Зозулю, яка найбільше заслуговує приємних слів, адже вона всі 9 місяців виношувала нове життя. Дійсно, народження дитини  – це свято. Бажаємо їй терпіння в  цій нелегкій справі – вихованні нової людини. І нехай малюк росте здоровим і успішним у всіх сферах діяльності. Адже його добробут забезпечує щастя близьких і рідних!

IMG_6839