Так вважає Людмила Скоропада, соціальна консультантка проєкту «Впровадження орієнтованого на потреби підходу у соціальному секторі», реалізацію якого розпочато у Жовтих Водах. На її думку, систему надання соціальних послуг у нашому місті потрібно змінювати, враховуючи при цьому потреби та можливості громади.

Завдання проєкту

Л.Скоропада розповіла, що проєкт «Впровадження орієнтованого на потреби підходу у соціальному секторі», виконавцями якого є ГО «Інститут соціальної політики регіону», реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH у рамках масштабного та довготривалого проєкту «Зміцнення ресурсів для сталого розвитку приймаючих громад на сході України».

До вересня 2022 року у 20-ти відібраних населених пунктах із Харківської, Дніпропетровської (Жовтоводська, Криворізька, Межівська, Нікопольська, Петропавлівська, Томаківська територіальні громади) та Запорізької областей буде проведено базову оцінку потреб і спроможностей громад у соціальних послугах, розроблено та впроваджено дієві, економічно обґрунтовані та гендерно збалансовані стратегії розвитку соціальних сфер міст-учасниць проєкту, надано оцінку запровадженим змінам. Усе – задля удосконалення роботи соціальних установ, розширення переліку та покращення якості соцпослуг, впровадження інновацій у соціальну сферу.

Перший етап проєкту

Упродовж п’яти днів перебування у Жовтих Водах (із 25 по 29 січня п.р.) Людмила Скоропада поспілкувалася з керівниками структурних підрозділів виконкому міської ради з питань соціального захисту, представниками міських громадських організацій та благодійних фондів, відвідала Центр надання адмінпослуг, Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, УПСЗН, Територіальний центр соціального обслуговування, Інклюзивно-ресурсний центр, службу у справах дітей. Окрім того, за спеціальною методикою, розробленою Міністерством соціальної політики, експертка провела інституційний аналіз вищезазначених установ та соціальних послуг, які надаються у громаді, серію інтерв’ю та фокус-груп із працівниками соцслужб та громадськими активістами щодо стану соціального захисту населення у місті, вивчила ефективність каналів внутрішньої та зовнішньої комунікацій.

Також паралельно із роботою Л.Скоропади на офіційному сайті міськради (http://zhv.gov.ua) проходить опитування мешканців Жовтоводської громади щодо задоволення якістю надання соціальних послуг, визначення потреб мешканців у соцпослугах та категорій громадян, які їх потребують.

За результатами отриманої інформації, власних спостережень, спілкування з членами робочої групи буде розроблено пропозиції щодо покращення якості надання соцпослуг (так звана «Стратегія розвитку системи надання соціальних послуг у Жовтоводській територіальній громаді»).

Що містить «Стратегія розвитку системи надання соціальних послуг у Жовтоводській територіальній громаді» (далі – Стратегія розвитку)?

Людмила Скоропада зазначила, що Стратегія розвитку міститиме конкретні заходи щодо удосконалення діяльності чи то конкретного соціального сектору, чи то окремої послуги. Документ базуватиметься на принципах дієвості, економічної обґрунтованості, гендерної збалансованості, потреб і можливостей самої громади. «Важливо не лише розробити Стратегію розвитку, а й затвердити її, – говорить соціальна консультантка. – Тому після ухвалення документу ми будемо контролювати хід реалізації Стратегії розвитку та ефективність її виконання. Нам важливо, щоб жовтоводці побачили суттєві зміни у соціальному секторі».

За словами Л.Скоропади, ситуація з організацією надання соціальних послуг у Жовтоводській громаді не є критичною, вцілому, така ж як і в інших українських містах. Соцлужби працюють у межах своїх можливостей, послуги, які повинні бути, є. Але вже сьогодні можна чітко сказати, що соціальна сфера Жовтих Вод потребує реорганізації або переформатування, розширення переліку послуг, соціального включення всіх мешканців, залучення до надання соціальних послуг громадського та приватного секторів. Тож роботи попереду ще багато, головне – що Жовтоводська громада націлена на результат, готова змінюватися, розвиватися та впроваджувати інноваційні методи роботи.

Марина Котова.