Саме під такою назвою пройшла зустріч міського голови Дмитра Ханіса із представниками регіонального відділення АТ «Дніпропетровськгаз», яка відбулася 10 грудня у виконкомі міськради. Говорили про отримання лімітів та необхідність укладання нових угод на постачання природного газу на 2021 рік, виконання КП «Жовтоводськтепломережа» затвердженого графіка погашення заборгованості за блакитне паливо та його транспортування, а також наболіле для усіх жовтоводців питання – підписання договорів на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж.

10 грудня до Жовтих Вод завітав начальник Кам’янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз» Макух Григорій. Разом із керівником Жовтоводської дільниці Анатолієм Прохоровим він зустрівся з очільником міста Дмитром Ханісом, першим заступником міського голови Олегом Кудрявцевим, директором Тепломережі Сергієм Донченком та начальником управління ЖКГ Жовтоводської міськради Яною Ворожко.

Насамперед Г.Макух привітав Дмитра Едуардовича з обранням на посаду, побажав йому наснаги, сил і терпіння, а також висловив сподівання на плідну співпрацю з міською владою. Після – представник АТ «Дніпропетровськгаз» окреслив коло проблемних питань, які підлягають терміновому вирішенню. А саме: укладання нових договорів на постачання газу у зв’язку з реорганізацією громад і районів та отримання лімітів на блакитне паливо закладами освіти та медицини.

Не оминули під час розмови й дотримання КП «Жовтоводськтепломережа» затвердженого графіка погашення заборгованості за транспортування газу. Григорій Макух зазначив, що кошти у сумі 5,5 млн грн, які підприємство повинно було сплатити до кінця поточного року, перераховані у повному обсязі. Однак на сьогодні Тепломережа не розрахувалася з АТ «Дніпропетровськгаз» за спожите блакитне паливо протягом листопада. Також існує заборгованість за отриманий природний газ у грудні. Загалом – майже 3 млн грн.

На думку міського голови Дмитра Ханіса, виникнення заборгованості пов’язане, перш за все, з тим, що ще не всі жовтоводці розрахувалися за комунальні послуги. Адже крайній термін оплати комуналки – 20 число кожного місяця. Тому, враховуючи даний факт, очільник Жовтих Вод сподівається на розуміння з боку керівництва газового підприємства.

Що стосується підписання договорів на обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, Г.Макух зазначив наступне. 3 грудня поточного року Верховною Радою України прийнято Закон, спрямований на врегулювання проблемних питань у сфері житлово-комунальних послуг. Однією з основних змін, передбачених законопроєктом, є встановлення дієвого механізму обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж. Тому, за словами начальника Кам’янського відділення АТ «Дніпропетровськгаз», обговорювати це питання, поки, зарано, адже новий закон ще не підписано Президентом України.

Наостанок Г.Макух подякував Дмитру Ханісу за зустріч та запевнив, що підприємство готове співпрацювати та вести конструктивний діалог як із міською владою, так і з жовтоводцями.

Марина Котова.
Фото автора.