Нагородження переможців та призерів чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу за підсумками 2017 року, чергове «золото» Володимира Нагалюка на чемпіонаті світу з пауерліфтингу – такими подіями запам’ятався жовтоводським спортсменам минулий тиждень. Подробиці розповіла начальник відділу у справах сім’ї, молоді фізичної культури та спорту виконкому міської ради Олена ЛАУДА.

Нагородження мотокросменів

25 листопада у виконкомі Жовтоводської міської ради відбулося нагородження переможців та призерів чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу за підсумками 2017 року. Чемпіонат області з мотокросу не проводився з 1987 року. Обласні змагання були відновленні у 2017 році, вони проводились у восьми класах, у чотири етапи.

Міський голова Володимир Абрамов привітав членів обласної федерації мотоспорту з відродженням проведення чемпіонату та нагородив пам’ятними подарунками кращих мотокросменів за підсумками 2017 року: призерами стали 22 спортсмени із шести міст Дніпропетровщини.

Зокрема, жовтоводці відзначились у наступних класах:

I місце – Євтушенко Володимир (клас «Повітря»); I місце – Чернов Дмитро та II місце – Щербаков Кирило (клас МХ1); II місце – Цап Дмитро (клас МХ2); II місце – Хімчак Павло (ветерани 1-ої групи, до 50 років); III місце – Артюхов Василь (ветерани 2-ої групи, 50+).

Після урочистої частини відбулася звітно-виборча конференція федерації мотоспорту Дніпропетровської області. Секретарем федерації знову обрано Леоніда Пирогова (голова Жовтоводської міської ГО «Веломотоклуб «Ювілейний»). Головою федерації мотоспорту області обрали Олександра Потапенка (м.Дніпро).

Пауерліфтинг

18 листопада в м.Київ проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу за версією GPF. У ваговій категорії 82,5 кг перше місце посів жовтоводський ветеран важкої атлетики Володимир Нагалюк. Він переміг у становій тязі (клас Masters, 60-69 років; клас Open).

25 листопада в м.Харків пройшли змагання на кубок України з важкої атлетики, присвячені першому олімпійському чемпіону з України у важкій атлетиці Ігорю Рибаку. У ваговій категорії 85 кг (вікова група 60-69 років) Володимир Нагалюк здобув срібну медаль.

Спортсмен висловив вдячність ФОЦ ДП «СхідГЗК» – за надану базу для тренувань, а також міському голові Володимиру Абрамову, начальнику ВССМФС виконкому міської ради Олені Лауді, ПП Віталію Галясу – за підтримку.