Розпочалася літня оздоровча кампанія. Її урочисте відкриття відбулося 5 червня у Дитячому парку. Про організацію відпочинку дітей у міських пришкільних таборах, розповіла методист відділу освіти Олена СТЕПАНЯН.

Урочисте відкриття першої табірної зміни та літньої оздоровчої кампанії 2018 року відбулося зусиллями творчих колективів Центру дитячої творчості. Своїми виступами присутніх радували вихованці театру пісні «Браво» (керівник Людмила Моря), хореографічних колективів «Імпульс» (керівник Катерина Ненашева), «Фреш» (керівник Вікторія Роздобудько), команда КВК «Детки» (керівник Олена Бурмак).

Зі словами вітання до вихованців пришкільних таборів звернулася методист відділу освіти Олена Степанян, яка вручила Грамоти гуртківцям Центру дитячої творчості.

В інтерв’ю місцевим ЗМІ вона розповіла про фінансування літньої оздоровчої кампанії. О.Степанян повідомила, що цього року виділено більше коштів, ніж минулого. Для порівняння: із Програми радіаційного та соціального захисту у 2017-му на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій за межами міста було виділено 274,4 тис.грн, а цьогоріч – 299,0 тис.грн. Також у поточному році із міського бюджету на оздоровлення дітей пільгових категорій, у тому числі талановитих та обдарованих, виділено 106,38 тис.грн (у 2017-му – 54,6 тис.грн). Юні жовтоводці оздоровлюватимуться в таборах, розташованих як у місті, так і за його межами.

О.Степанян висловила вдячність від відділу освіти та від батьків міській владі на чолі з міським головою Володимиром Абрамовим, депутатам міської ради за активну участь і допомогу в організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей міста.

Із 4 червня у першу зміну розпочали роботу п’ять таборів: «Посмішка» – на базі спеціальної школи (30 вихованців); «Дивосвіт» – на базі НВК «Дивосвіт» (150 вихованців); «Родина» – на базі НВК «Родина» (38 вихованців); «Сузір’я» – на базі СШ №12 (148 вихованців); «DreamLand» – на базі гуманітарної гімназії (70 вихованців). Загалом – 436 дітей, що на 88 більше, ніж у 2017 році. У «DreamLand» та «Дивосвіті» вихованці мають змогу не лише оздоровитися, а й удосконалити знання іноземної мови. Окрім того, на базі НВК «Дивосвіт» працює профільна зміна ДЮСШ.

Протягом зміни у закладах відпочинку будуть організовані ігри, розваги, робота гуртків, свята, подорожі та інші цікаві заходи.

Друга зміна триватиме з 23 червня по 13 липня в таборах «Сузір’я» та «Дивосвіт». Третя зміна буде організована при таборі «Сузір’я» в період із 17 липня по 3 серпня.

Час перебування дітей у дитячих закладах відпочинку: учні 1-4 класів – до 17.00, 5-9 класів – до 14.00.

Вартість путівки: 366 гривень (перебування до 14 години); 464 гривні (перебування до 17.00).

З питань придбання путівок батьки можуть звернутися до профспілкового комітету підприємства, організації або до відділу освіти (вул. Гагаріна, 36).

Фото Віталія Жушмана.