Бажаєш утеплити стіни, відремонтувати міжпанельні шви у своєму будинку, модернізувати систему опалення, освітлення, вентиляції – тоді конкурс проектів з енергоефективності та енергозбереження для ОСББ та органів самоорганізації населення від обласної ради саме для тебе. Прийом заявок триває до 17 травня.

Уже декілька років поспіль Дніпропетровська обласна рада виділяє кошти на реалізацію проектів з енергоефективності та енергозбереження. Завдяки цьому люди можуть провести у своїх будинках украй необхідні заходи із заощадження енергоносіїв. Минулого року на участь у конкурсі надійшло майже 300 заявок. Серед переможців – і жовтоводське ОСББ «Маяк 125» (проект «Заміна вікон та встановлення дверей у місцях загального користування житлового будинку №125 по вул.Маяковського», фінансування з обласного бюджету – 50 тис.грн).

Цьогоріч обласна влада виділила на цей конкурс 1,8 млн грн, але не більше 70 тис.грн на один проект. Головна умова для участі – співфінансування: не менш як 20% від загального бюджету проекту надають самі мешканці, решту – обласна рада.

За додатковою інформацією звертайтеся до відділу економічного та інвестиційного розвитку виконкому Жовтоводської міської ради (каб. 216 та 217, тел. 6-34-48, ел.адреса vesr_zhv@i.ua).